Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen nektek mennyit...

26 hetesen nektek mennyit mozog a babátok? Kezdem azt hinni h az én babám a leglustább a világon főleg ha rossz idő van.

Figyelt kérdés
A doki szerint minden rendben van vele és szerinte ezért nem érzem mert mellsőfali a méhlepényem.
2009. jan. 23. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
28 hetes voltam amikor 5 napig kb napnta 1x mozgott.Annyira ideges voltam hogy már CTG-re is bejelentkeztem és ott megállapitották hogy semmi baj, minden rendben vele.De megkértek hogy máskor ne várjak 5 napig mert akár baj is történhetett volna.Szóval ha nem igen mocorog megnyugtatásképpen elmehetsz CTG-re csak hogy ne idegeskedj.Jobb a biztonság.De ez
2009. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

...bocsi megszakadt.De ez szerintem sokaknál elő fordul.

Boldog baba várást.

36 hetes kismama.

2009. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is a 26.hetet taposom.Nekem is nagyon változó a mozgása a kicsinek. Van olyan,hogy napközben is érzem, néhányszor, vagy este. De van amikor szinte egész nap nem mocorog és este is csak alig alig. Na akkor vagyok nagyon ideges, és még éjszaka is azt figyelem,hogy mozog-e. Ha minden nap érzed akkor nincs baj szerintem. Én is mindíg az időjárásra fogom.

üdv. H

2009. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!