Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire függ össze a baba...

Mennyire függ össze a baba méhen belüli és a kívüli viselkedése? Az én babóm éjjel "boxol és focizik", ha megszületik, akkor is éjjel lesz aktívabb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak el keseriteni,de az én babám ugyanijen volt!mikor pihentem volna fojton rugdalozott!most majdnem 5hos és pont ijen!nappal alszik éjjel aktiv:)ne ehet hogy nálatok másképp lesz:)
2009. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is összefügg.Első terhességemnél kétségbe voltam esve,amikor minden kismamai arról beszélt,hogy neki mennyire mozog a babája,nekem meg kb.fele annyit.Amikor megszületet ,akkor értettem meg igazán,miért is volt így,hiszen teljesen nyugodt baba lett és akár 4-5 órát tudott nappal is aludni,úgy kellett felébrszteni etetéshez,fürdetésre.Persze az éjszakákat is végig aludta pár hetes korától,és még mindig így 10évesen is elég nyugodt,nem ideges típus.
2009. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kis lusti volt odabent, sokszor meg is ijesztett rendesen. Kibújt, és idekint is uolyan nyugodt, csendes. Ikerházban lakunk, pont tegnap mondta a szomszéd, h el sem hiszi, h itt kisbaba van, annyira ritkán hallják a hangját. :)

Ha erre alapozunk, akkor éjszakai bagoly lesz a kicsid! :)

2009. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én első babám nyugis volt a pociban, azóta 4 éves és egy tündéri nyugis kislány születése óta. A második a pocimat szinte kivéste, akkorákat rúgott, hogy csak lestem néha, most 22 hónapos és még mindig minden éjjel felkel, ettől függetlenül meg mégis egy kiegynesúlyozott és türelmes kismanó!
2009. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én fiam a pocakomban végig mocorgott,és most se bír megállni egy percre se....és csak úgy képes aludni(összegömbölyödve),ahogy odabent :-)

sőt,olyanokat fedezek fel köztünk,hogy pont olyanokat úgy tesz,ahogy én is._Nagyon édi

2009. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De édesek vagytok!Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!