Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 héten 1 ujjnyira nyitott...

39 héten 1 ujjnyira nyitott méhszáj esetén sexelhetek a férjemmel?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a hagyományos (behatolós) sexre gondoltam, hiszen az a fertőzés veszély miatt tilos. De orálisan kielégíthet?

Nem vagyok egy szexmániás, de november eleje óta nem voltunk együtt, és a párom már nagyon szeretne játszani velem (na meg nekem sem lenne ellenemre). Megkérdezném az orvosom (nagy pironkodások közepette), de vele csak kedden találkozok, viszont a lányunk hétfő esete a nagyiéknál alszik, így lehetne egy szép esténk.


2010. dec. 26. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fertőzésveszély? Ne viccelj már, nyugodtan szexelhettek hagyományosan is, orálisan is meg ahogy kedvetek tartja, maximum beindul tőle a szülésed de hogy baja nem lesz a babának az biztos. :)))
2010. dec. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az osszes mehszaj nyitva van 1 ujjnyira?

Vagy csak a kulso, esetleg a kozepso is?

Mertha a belso meg zart, akkor nyugodtan szexelhettek barhogyan.

A kulso mehszaj a 2. terhessegemnel gyakorlatilag felidotol nyitva volt es a dokim nem tiltotta a szexet, azt mondta, hogy amig a belso tartja magat, addig mehet minden nyugodtan.

2010. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A külső és a középső méhszáj már a kb 26. héttől nyitva volt, a belső a 33 héttől. A lányomnál nekem is csak a külső volt nyitva kb 32. héttől, most viszont már korábban nyílt, illetve lassan egy hónapja a belső is nyitva van.

2010. dec. 26. 09:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én dokim mindkét várandóságnál a 36. héttől tiltotta/tiltja a sexet. Pedig mint írtam az elsőnél csak a külső volt nyitva.
2010. dec. 26. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor egy ujjnyira kinyíltam, a dokim nemhogy nem tiltotta, hanem javasolta, hogy szexeljünk. Én azért parás voltam, és csak orális volt, de ezek alapján nyugodtan szexelhettek:)

Ha a babád nem áll készen a kibújásra, akkor nincs az a praktika, ami kihozná, emiatt nem kell aggódnod.

Jó szórakozást holnap estére:)

2010. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szexeljetek nyugodtan :) "Legrosszabb" esetben megindul a szülés :)

fertőzéstől ne félj, a babát védi a magzatburok, mindegy mi van a méhszájaddal, főleg 39 hetesen

2010. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!