Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányást csökkenti az infúzió?...

Hányást csökkenti az infúzió? Utána jobb lett? Meddig szoktak hányni? 3. baba mikor mozdul meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteget hányok és nagyon rosszul vagyok. Nőgyógyászom azt mondta, ha Karácsony után sem változik a helyzet, be kell feküdjek infúziókra. Sajnos úgy tapasztalom napról-napra rosszabb a helyzet, pedig januárban vizsgáim is lennének.

Ha Valaki volt már így meddig kellett bent maradnia a kórházban és utána jobb lett, már nem hányt úgy?

November elsején volt meg utoljára, 3 hetesen már tudtam, hogy kismama vagyok és azóta hányok is. Vajon meddig fog tartani?

Meddig szoktatok hányni? Nem volt túl korai ez a hányáskezdet?

3.baba mikor szokott megmozdulni?

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ilyen érthetetlen vagyok, de azt hogy érted, hogy 3. baba? 3-ik vagy, 3 iker:O Vagy hogy?
2010. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen 3. baba, (3 után pont, azaz) 3.-ik baba.
2010. dec. 26. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az infúzió jelentősen csökkenti a rosszullétet. Ha szerencséd van, akkor csak 2-3 napig kell bent maradnod. A nagy rosszullétek időszaka az első trimeszter, lehet, hogy utána enyhülnek a tünetek. Ha nem, akkor krónikus hányásról beszélünk, és az akár a szülésig eltarthat. Ilyen esetben hetente egy napra be kell feküdni infúzióra. Reméljük, nálad nem ez áll fenn (főleg, ha az előző két babánál nem volt hasonló tünet). Próbálj ügyelni arra, hogy ne legyen üres a gyomrod, akár egy szem keksz is jót tesz, ne egyél savas ételeket v. gyümölcsöket, szénsavmentes ásványvizet igyál. Ami a magzatmozgást illeti, egyénenként változó, hogy mikor érzed először. Nekem a 3. a 12. héten jelzett először, de az sem ritka, hogy csak a 16. hét után észleled először. Jobbulást és boldog babavárást.
2010. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia Sissy!

Az előző két babánál is hánytam, de talán nem viselt meg ennyire, mert nem voltam ekkora hajtásban.

Köszönöm szépen válaszodat!

2010. dec. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!