Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nekem nincs...

Normális, hogy nekem nincs étvágyam. Nem tudok rágondolni a kajára sem? Ha mégis ennem kell vmit, akkor meg 3 falat után undorodom tőle. Még a víz sem esik jól. Most tarthatok szerintem a 4. héten, mivel még csak a petezsák látszott.

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen normális,sőt fog ez még összevissza változni:-) Én a 8.-ik hétben vagyok és hetek óta ez megy. Émelygek,nincs étvágyam,és ez a nap bármely szakaszában rámtör. De van amikor pedig rámtör az ehetnék és mindent tömök magamba:-) Ilyenkor ezek természetesek. Azért arra figyelj hogy ha enni nem is mindig sikerül,folyadékot vigyél a szervezetedbe. Boldog babavárást kivánok Neked!
2009. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szegény, jó korán kezdet... :(

Én is így voltam vele, nekem a 7-13. hétig tombolt a rosszullét, 8 kilót fogytam.

Étvágytalanság, hányás...

Már 20. hetes vagyok de még most se múlt el igazán, igaz, általában már csak reggelente hányok. De még mindig meg kell válogatnom, hogy mit eszek.

Még reménykedem, hogy elmúlik egyszer...


remélem, te nem jársz majd így.

Minden jót kivánok nektek!

2009. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. jan. 26. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdet= kezdted :)
2009. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az elején, ne aggódj, ez normális. Még egy pohár víztől is hányingerem lett. A 11. hétre elmúltak a tüneteim, és visszajött az étvágyam.

37 hetes

2009. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok kb 6 hetes. Hát nálam is ez megy kb 2 hete. Tulajdonképp a nap folyamán csak egyszer tudok rendes szilárdat enni, délelőtt és este viszont csak a gyümülcs ami lemegy a torkomon. Nagyon rossz főleg, hogy estére visszatér a rosszullét, de tény és való: soha ennyi egészséges ételt nem ettem, mint mostanában!
2009. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!