Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válthatok-e más terhesvitaminr...

Válthatok-e más terhesvitaminra mert a Femibion400-at + MagneB6-ot szedek és elég drága egy havi mennyiség. Vagy kell egyáltalán valamit is szedni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérdés, hogy a terhesség hanyadik hónapjában vagy. A fejlődési rendellenességek szempontjából igazából az első három hónapban van jelentősége, akkor is első sorban a folsavnak. Én mezei folsavat és E vitamint szedtem csak.
2009. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem azt mondták, hogy nem kell szedni, de ajánlott. A terhesség harmadik harmadában kell B6-ot, D-vitamint és Ca-t szedni. én Elevitet szedek, ez sem olcsó, de a 100db-os kiszerelés ledvezőbb, mint a 30szemes.
2009. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 20+2napos vagyok magamtól váltsak akkor vagy haggyam abba a szedést vagy orvosom segítségét kérjem?
2009. jan. 26. 13:47
 4/12 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Nekem is azt ajánlották, amit Te szedsz, de a gyógyszertárban az Elevitet javasolták. Szerintem ha beméssz a gyógyszertárba és ott elmondod a problémád, a gyógyszerész fog tudni érdemi választ adni.
2009. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én 3hónapig szettem a gravidát,aztán átszoktam a napi 1kg.mandarinra,vagy kivit,vagy narancsot eszek gyógyszer helyett.
2009. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy nem feltétlenül kell szedni ezt vagy váltok vagy gyümölccsel pótoljam a vitamint
2009. jan. 26. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én elkezdtem szedni a gravidát, 20hetes koromig szedtem. Utána 3 hétig nem szedtem semmit, csak gyümölcsöt ettem minden nap. De most, hogy jön az influenza szedek eurovit kismama vitamint, ami egyáltalán nem drága+ eszek mindennap gyümölcsöt. Az eurovitben csak az alap vitaminok vannak, de 24 hetesen nem is kell más. Nekem teljesen jó a vérképem és az eredményeim is. Nekem ez így bevált. Ja és a baba is teljesen rendben van.

2009. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
úgy érzem a válaszaitokból hogy bátran válthatok másra mert egyébként nekem is minden véreredményem és uh-om teljesen tökéletes minden a legnagyobb rendben van a babával.
2009. jan. 26. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Bármikor válthatsz másra! Én Elevitet szedek. A havi adag (30 szem) 1990 Ft (a 100-as kiszerelés olcsóbb), nekem ez havonta simán belefér főleg úgy, hogy nem biztos, hogy amúgy a vitaminokat mindig be tudom vinni gyümivel. Én Magnerot-ot szedek, a MagneB6 nem tudom mennyi lehet. De magnéziumot azt szedni kellene még. Én az Elevitet is fogom még szedni az utolsó hónapig.

22 hetes kismami

2009. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem egy havi adag Femibion 30db 6000-ft+a MagneB6 50db 1400-ft tehát majd csak 8000-ft-ra jön ki kicsit sokallom.
2009. jan. 26. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!