Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol veszitek a babakelengyét?...

Hol veszitek a babakelengyét? Márkás boltban? Webáruházban? Babaoutlet? Konkrét helyeket is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szia, mi megengedhetnénk magunknak, hogy Brendonban vagy hasonló baba boltokban vásároljunk, de nem tesszük, mert óriási pazarlásnak tartjuk, hogy egy-egy kis rugdalózóért elkérnek 2-3 ezer forintokat, ráadásul kb. 1 hónapig tudjuk használni. Van a Háda Kft., ami angol használt ruhákkal kereskedik, a legtöbb üzletben van baby ruházat is, érdemes körülnézni. Kiváló minőségű, szinte új darabokat lehet kifogni, ráadásul a márkásabb fajtából. Arra a kis időre tökéletesen megfelelnek, amíg mi használjuk.
2010. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sok ruhát kaptam, de én is főleg turiban vettem szuper, szinte vadonat új babaholmikat. Ráadásul pár száz forintokért.
2010. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit pontatlanul írtam ki a kérdést... nem ruhákra gondolok, hanem minden más kütyüre, apróságra, hasznos és haszontalan dolgokra, azokat hol veszitek meg?
2010. dec. 31. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Szinte mindent a neten. Babakellékeket itt: [link]

bármit tudsz rendelni is nagyon jó áron, jó minőséget.Meg van az elérhetősége is.

2010. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Játékokat: tesco,auchan, vatera.

cumi+lánc: auchan

tetra pelenka: vatera

A babakocsi, autós ülés, kiságy, bútor, ágynemű, mellszívó, sterilizáló mind újak: patika, pandababaház,elefáni bababolt, ikea.

Ruhákat többnyire használtan kaptuk családtól, barátoktól.Ha konkrét dolgot írsz, még tudok mondani ötleteket.

2010. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

játékok:rengeteget kaptunk,azzal ráérsz,míg megszületik, rengeteg marhaságot fognak venni a picidnek a barátok, rokonok

ruha: teszvesz, vatera, háda turkáló... a teszin komplett babakelengyét is tudsz venni, csak érdemes olyantól venni próbaként egy-két darabot, ahol sok cucc van fent,és közel lakik, aztán személyes átvételt kérni,és megnézni nála amit még árul. Én rengeteg cuccot igy vettem, megérte. Különleges darabok is voltak köztük.

kiságy: ikeában a legolcsóbb,kókuszmatraccal vagy szivaccsal,ahogy neked jól esik, és utána el is tudod adni majd teszveszen féláron kb.

2011. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi jól körülnéztünk, mielőtt vásároltunk.

Babahordozó- Brendonos, kifogtunk egy remek akciót.

Ágy+kókuszmatrac+fejvédő- Bergon, babakocsit is innen veszünk. 10 db textilpelus itt 2600 Ft, nem tudom, hogy ez megérte-e, de eddig mindenhol drágábbat találtam.

Ruhák, kiskád Tesco, Auchan, kisebb bababolt, vatera.

Remek takarót, kifogót kínaiban vettem, lényegesen olcsóbban, mint a nagy bababoltok árai.

2011. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi újfent! :) Hát igen, a Tesco-t meg hasonlókat igyekszem meghagyni a rokonságnak, ha esetleg nem jutnának el jobb helyekre, a Brendonba egyszer kimentünk még ősszel, de szerintem csak flancolás, de túl drága. Teszvesz, vatera... hát igen, még sose csináltam, rá kell szánnom magam. Neobaby.hu oldalt átnéztem, kijegyzeteltem az áraikat, talán onnan is berendelünk pár dolgot. Mondjuk izgi, mert márciusra várjuk a babát, de pont most éjjel azt álmodtam, hogy sokkal hamarabb jött és még nem voltam kész egy csomó mindennel... :) Ja, és lány volt, nem fiú, pedig már 4szer láttuk UH-n hogy fiú...
2011. jan. 1. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is vaterázunk,vagy olcsóbb babab oltokban vásárolunk.Egyébként én úgy tudom,hogy ellenkező nemű babával álmodnak a kismamik mint amit várnak!Én duplán bizonyítom:)
2011. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!