Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szfváron a Családvédelmi...

Szfváron a Családvédelmi Központ nevű helyre időpontot kell kérni előre? Hétfőn kellene mennem UH-ra, és ha csak úgy odamegyek reggel, elküldenek?

Figyelt kérdés
Most költöztünk ide nemrég,sajnos fogalmam sincs hogy megy ez.
2011. jan. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


el nem küldenek, csak ha későn érkezel, de úgy van, hogy egy időpontra jelentkezett, utána egy sorrendben érkezőt hívnak be, és így tovább.... Menj oda minél hamarabb ha tudsz, 8:00-tól van rendelés, akár menj 7:30-ra, és várj türelmesen a sorodra, de legküzelebb érdemes időpontot kérni.

2011. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÓÓ aha értem. Tehát ha csak 9re érek oda nem is kerülök már sorra? Köszönöm a választ !!
2011. jan. 1. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk régen jártam oda, kb 2 éve és akkor az volt, hogy délelőtt bárki mehetett de délután csak időpontra.
2011. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


9-kor még nem vagy későn, de mivel hétfő lesz és a két ünnep között nem volt csak ügyelet, vigyél kb 1 heti hideg élelmet, mert biztos millióan lesznek...:(

Kitartás.

2011. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!