Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Juniusban szülö kismamák!...

Juniusban szülö kismamák! Nektek már megvan minden ami a babónak kell? Ugye még ráérek megvenni a dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szia,igaz én júliusra várom,de még nem vettem neki semmit,szerintem ráérsz majd áprilisban elkezdeni vásárolni!boldog babavárást
2009. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven van időd nézelődni. Most még úgyis csak téli holmikat találsz.
2009. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én június 1-re vagyok kiírva, szerintem ráérsz még bőven vásárolni, én mondjuk be vagyok sózva ezerrel, úgyhogy már megvettük a babakocsit, hordozót, holnap vesszük a kiságyat-pelenkázót, egy-két bodyt. Ma megyek az intersparba mert nagyon cuki hellokittys body van jó áron:) én inkább apránként veszek meg mindent, igyekszem nézni az akciókat:)

Boldog Babavárást!

2009. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Boldog babavárást!
2009. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Én júni 13-ra vagyok kiírva.

Nekem annyi előnyöm van, hogy van egy 17 hós csajszink, így nagyon sok minden már rendelkezésre áll.

Csak a kiságy kérdést nem todom, hogy oldjuk meg.

Lehet veszünk a "nagylánynak" egy gyerekágyat. A kiságy meg a kicsié lesz.

Bár azt még nem tudom hogy fogom ágyba szoktatni a drágát, mert velünk alszik még..:))

2009. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én május elejére vagyok kiírva,de még nem vettünk semmit.Majd a jövő hónapban kezdjük.:)
2009. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem mindenki a saját tempójában vásároljon. Mi mondjuk szinte mindent kapunk. De ha meg kellene venni, tuti már elkezdtem volna. Túl későre pedig már nem halogatnám. Az utolsó hónapok nehezebbek. Arról nem is beszélve, hogy én már most, ha kiteszem a lakásból a lábam, megint pisilnem kell, pedig indulás előtt 3X is voltam. :)

Szóval te érzed, hogy mennyire érsz rá! :) Jó vásárolgatást! :)

22 hetes kismami

2009. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár mi juliusra várjuk a babát,de mi márciusra tervezzük a babaholmi vásárlást..De ha nem vagy babonás akár most is elkezdheted.
2009. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én április végére várom a babám de még semmit nem vettünk.Nem kell olyan hamar elkezdeni vásárolni.Én babonás vagyok ezért várok...
2009. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Május végére várjuk a babucit, de még nem vettünk semmit. Most kezdem el intézni a festőt, redőnyöst. Elég babonás vagyok ezen a téren, nem merek még vásárolni, majd csak március körül gondoltam. Szerintem ti is ráértek, de ahogy gondoljátok!

Boldog babavárást!

2009. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!