Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes a szex terhesség alatt?

Veszélyes a szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés

[link]


eddig mindenhol azt olvastam, hogy nem utána ráakadtam erre


2011. jan. 2. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki veszélyztetett terhes, akkor esetleg, ha nincs baj, akkor nem - feltéve, hogy nem vadulnak nagyon, hanem lehetöleg kimélöbb helyzetet alkalmaznak, és nem túlságosan heveskednek. Ezen kivül nem célszerü túlságosan gyakran szexelni.
2011. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha a kismama veszélyeztetett, akkor igen.


én az voltam/vagyok, nem szexel(t)ünk az első trimeszterben.. Illetve az előzőmnél a 22. hét körül barnáztam, akkor is egy hónapra letiltottak róla minket :)

2011. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi most lettünk határozatlan időre eltiltva a házasélettől! dec. 31-én együtt voltunk és szombaton vérzéssel az ügyeleten kezdtem! És sokkal ovatosabbak vagyunk, mint elötte!


7+3

2011. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ami a linkben van,az egy baromság,bár Hamvas doki elég spirituális lélek.Azért tök egészségesen 9 hónapig tartózkodni,elég ostobaság lenne.Mi még a doki azt nem mondja elég,szexelünk,óvatosan,finoman,de attól hogy anya leszek,attól még érző nő is vagyok,páromról ne is beszéljünk :)
2011. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs baj a terhességgel akkor nem veszélyes DE nálam nem volt semmi gond 6hónaposan együtt voltunk (óvatosan) a párommal és szex közben elkezdtem vérezni. Bementünk az ügyeletre,kaptam gyógyszereket,leállították a szülést. Szerencsére nem lett baja a babának! Onnantól veszélyeztetett terhes voltam!
2011. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikus nekem ez a doki. A spiritualitással nekem nehezen fér össze amilyen szinten nyomatja az Elevitet. Mintha más terhesvitamin nem is létezne. Ez inkább anyagias mint spirituális lélekre vall. Nálam itt bukta a hitelességét. Amúgy meg nagyon érdekes hogy más nőgyógyászok meg nem tiltják a szexet. Persze indokolt esetben ok! Szerintem mindenki a saját nőgyógyászánál érdeklődjön, mert ő neki személyre szabott tanácsot tud adni.
2011. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a 8. hónapig nyugodtan lehet, de azért a lájtosabb verzióban, nem hevesen. Kivéve ha veszélyeztetett terhes. Szerintem nem kell minden újságcikknek bedőlni. Te érzed hogy akarod / bírod -e, konzultálj a nődokiddal, neki higgyj.
2011. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valakinek a neve előtt "Dr." szerepel, érdemes megnézni, milyen ember, még mielőtt bármit elhiszel neki...


Durván elindult a spiritualitásnak egy "furcsa útján", én a magam részéről nem akarnék a kezei közé kerülni...


Egyébként többek között azzal indokolja, hogy a baba lelki egészségének árt a szülők szexuális élete... Hát khm.


A vetélésről az én dokim azt mondja, hogy ha elmegy egy baba, akkor lehet, hogy nem lett volna egészséges amúgy sem, csak hát erre pro és kontra is kevés a bizonyíték...


De szerintem kérdezze meg mindenki a saját orvosát erről, akiben megbízik, aztán döntse el, hogy a párjával hogyan csinálja...


(A veszélyeztetett terhességek természetesen nem tartoznak ebbe a kategóriába szerintem sem!)

2011. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

3. Kerdes:

"Elképzelhető-e, hogy valaki pozitív terhességi teszt mellett nem terhes?


A mai modern terhességi tesztek KIZÁRÓLAG terhesség esetén válnak pozitívvá."


Erdekes, en mindenhol mashol azt olvastam, hogy cisztatol is lehet pozitiv a teszt.

Ebbol kiindulva, en azt sem hiszem el neki, hogy veszelyes a terhesseg alatti szex.

2011. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a vélemény..16 hetes vagyok...2 óvatlan alkalom után lettem terhes...mivel mindketten nagyon szeretünk szerelmeskedni egy olyan hete volt a terhességemnek eddig, amikor nem szexeltem (fertőzés)...és most lehet megkövezni, de mostanában nagyobb a szexuális étvágyam, mint a terhességem előtt..és olyankor előfordul, hogy nagyon intenzíven csináljuk...semmi bajom...a baba szépen egészségesen növekszik bennem..."a gyereknek maradandó lelki sérülést okozunk rész" felháborító....mégis mivel? Mozogni máskor is mozgunk, a hüvelybe nem látja a papa micsodáját...egyébként is ilyen alapon születésekor majd alaposan megismeri anya micsodáját is, és nem hiszem, hogy sokkot kapnának tőle...szóval számomra ez egy nagy butaság.
2011. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!