Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én választok gyerekorvost,...

Én választok gyerekorvost, vagy lakcím szerint aki jut? Sok könyvben olvastam, hogy mennyire fontos a jó gyerekorvos, de nem ismerem a rendszert. Menjek be a gyerekrendelőbe és faggassak anyukákat?

Figyelt kérdés
Vagy nincs beleszólásom hogy kit kapunk? És vele amúgy is csak a szülés után találkozunk először, amikor kijön felírni a recepteket meg megnézni a babát?
2011. jan. 2. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Választhatsz Te is. Mi először úgy döntöttünk, hogy jó lesz, akit rendelnek mellénk, de nem szerettük. Váltottunk, most nagyon jó. És igen, fontos!!!!
2011. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te választasz. És érdemes már szülés előtt elmenni hozzá, úgymond bejelentkezni, hogy majd ide szeretnétek járni. Sok receptet előre felirnak, amit ki tud apuka váltani már a szülés után rögtön. És megismerkedtek.

A gyerekorvos személye és gyógyitási felfogása nagyon fontos.

2011. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én először nem bajlódtam vele, mondtam jó lesz a körzeti is. HATALMAS tévedés volt. Lehet de talán csak nagyon lehet tudtam volna szoptatni és nem lettem volna idegroncs hogy rossz anya vagyok.


Ajánlottak egy másik doktornénit. Ő a tökéletes! Imádja a gyerekeket, és rendkívül jól kezeli őket. Az én babám életét 7 hónaposan megmentette, amit sosem fogok tudni meghálálni Neki. A lányom is szereti, szuri után sír (előtte mikor le kell fogni üvölt) de már nyújtja is a kezét a doktornéni felé, hogy na akkor ha már megszúrtál tessék megvigasztalni is. :)


NAGYON fontos a jó orvos kiválasztása...én simán körbeérdeklődtem.

2011. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. És kitől érdeklődjek? Nem ismerek még itt a környéken más kisgyerekeseket, első babánk lesz, honnan szerezzek ajánlásokat? Ti mi alapján váltottatok, cseréltetek?
2011. jan. 3. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:

szia


nekem a védőnő javasolt jó dokit, esetleg tőle tudsz kérdezni, vagy neten rákeresni arra a kerületre, településre ahol laktok.

2011. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:39 vagyok


Én a védőnőt kérdeztem meg, más idősebb gyerekest, képes voltam elmenni a bőlcsöde elé kérdezgetni az anyukákat :)

Utána felkerestem a doktornénit, és elmondtam neki mi a helyzet és hogy vállalná-e a gyerkőc "gondozását". Elég nehéz hozzá már bejutni, mert nagyon sokan akarnak hozzá menni és úgy tudom van max keret. Nekem szerencsém volt, mert mint kiderült volt protekcióm tudtomon kívül :)

2011. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!