Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedésre irt a dokim fel...

Keményedésre irt a dokim fel magnesii citrici 500 mg-ot napi 3x2!? Mert a magnerot azt mondta kevés! Nem sok ez? 26 hetes pocakos vagyok

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem a magnerot szintén 500 mg....

Én is citriciit kaptam a kórházba meg otthon is és azt szedtem viszont 10 db van egy dobozba és nagyobb kiszerelésbe lehet,hogy van,de a patikába nem adnak,szóval elég sokba került így beszéltem a dokival és mondta,hogy akkor magnerotot szedjek.Egyébként citriciből 3x1-et kellet szednem,ha nagyon úgy éreztem akkor még bevehettem egyet. 3000 mg egy napra szerintem sok

2011. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ebből ennyit szedtem, ez a max adag.
2011. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nah megtaláltam amit kerestem :

A magnézium túladagolása okozhat idegbénulást, émelygést, depressziót. Napi 3000 -5000 mg akár halálos mennyiség is lehet.

2011. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a magnerotba nincs 500 mg magnézium csak 1 tabletta 32 elemi magnéziumot tartalmaz!eddig azt szedtem de kevés volt!ja és a citrici joval olcsóbb
2011. jan. 3. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is azt szedi, 3x2.


Ha a doki ezt javasolta, miért gondolod, hogy nem helyesen mondta...?


A magnéziumot mint olyan, nem lehet túladagolni, hasmenés formájában távozik (az orvosom mondta, hogy észre fogom venni, ha túl sok, de 3x2-t nyugodtan, akár ha kell 4x2-t is, igaz ezt magneb6-ra mondta, de szerintem mg az mg.)

2011. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt szedtem kb. a 20. héttől a 36. hétig napi 3X2-t! Amikor nagyon keményedtem 4X2-t kellett. Nem lehet túladagolni!!!

Az orvosom írta mindig fel 10 dobozonként ez volt 1.400ft.

Szóval nem sok ez az adag!

Szép babavárást! :)

37hKm

2011. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is bízz az orvosodban! A 3X2 beszedhető, ha sokat keményedsz, inkább, minthogy koraszülés legyen!


Minden jót!

2011. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!