Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy várandős nő kihagy egy...

Ha egy várandős nő kihagy egy étkezést, akkor a baba éhezik a pocakjában?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
hűűűű....nem semmi kérdés:)
2011. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

kérdezd Rubint Rékát, nála ez bevett szokás...

az ebéd kimarad, az edzés nem

2011. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem éhezik. A baba az anyukája rovására is elvesz mindent amire szüksége van, nagyon sokáig nem kellene ennie a kismamának, hogy a baba is éhezzen.
2011. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
LOL! nem. a magzat nem éhezik. az anya szervezete úgy van beállítva, hogy ha maga éhezik is, az ő tartaléktápanyagait a baba felhasználja. hasonlóképpen, bár rosszul hangzik, fogyókúránál is. ha nem viszel be, a szervezet felhasználja, ami benn van.
2011. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, nem tudom mire gondolsz konkrétan: a főétkezések közül egyet kihagysz ( reggeli - ebéd - vacsora ), vagy mire konkrétan?

:S

Azt remélem, hogy tudod, hogy terhesség alatt tilos fogyókúrázni, diétázni pedig csak rendszeres orvosi ellenőrzés alatt szabad.

33 h km.

2011. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem,"elveszi",ami neki kell,mert hát gondolom nem éhezel:-)
2011. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%

Annyira elviccelitek az egészet, meg azt hiszitek, hogy ez mekkora egyszerű dolog, nagyot tévedtek.

Az, amit ásványi anyag formájában "elvesz" a te szervezetedből, az olyan hiányt eredményez nálad, amit sürgősen pótolni kell, pl. vitaminok, vas, folsav formájában.Ez nem úgy van, hogy te nem eszel, mert az alakod fontosabb ( de bocs, ha tévedek és nem ezért tetted fel eleve a kérdésedet ), ő meg talál, amit talál, elvégre van mit.

A fenét!

Ha pl.nem viszel be elég szénhidrátot, fehérjét, a májad kilöki magából a tartalékot, hogy legyen a babának, de te úgy fogsz elsorvadni, ahogy vagy egy idő után, ha tüntetőlegesen nem eszel.

Bocsi, ha kemény voltam, de annyi ostobaságot összehordtatok, hogy az már fájt...

33 h km.

2011. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem rólam van szó... Én még többet is ettem a terhességem során, mint amennyit kellett volna, mert még mindig van rajtam 10 kiló amit le kéne adjak.:(


Rubint Réka írta le egy napi étkezését,s abban az ebédet kihagyta. Ezért kérdeztem.

2011. jan. 4. 21:38
 9/35 anonim ***** válasza:

második vagyok



akkor te is olvastad... Kész... de a 90 perces edzés, az nem maradhat el 30 hetesen...

2011. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka a kismamák külön, egyszemélyes kategóriája. Inkább maradjon rajtam 20 kiló a szülés után, minthogy az alakom miatt szenvedjen egy magzat.
2011. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!