Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén Kismamák! Ti is...

Őszintén Kismamák! Ti is szoktatok önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Párszor csináltam, de az orgazmus meg a méhösszehúzódások miatt nem nagyon mertem...
2009. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy nem merem, de már olyan szinten kívánom a szexet, hogy többször is eljutok a csúcsra...igaz én is félek, a méhösszehúzódások árthatnak e a babának...
2009. jan. 28. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én az első kb.6hónapig olyan szexuális vágyaim voltak,hogy én is kielégítettem magam,hiába volt a párommal minden nap szex.
2009. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az önkielégítés egy amúgy teljesen természetes dolog. Főleg ha amúgy igen kívánósak vagyunk. :) És az orgazmustól nem lesz baja a picinek! Kap egy kis boldogság hormont. :)
2009. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vágyat éreztem főleg a második trimeszterben, mint még soha! Szegény férjem nem is bírta volna az iramot, így nagyon sokat önkielégítettem magam. Nem lett semmi gond, bár mindig volt lelkiismeret furdalásom utána, hogy nehogy emiatt hamarabb meginduljon a szülés vagy kinyíljon a méhszáj. De még 5 nappal túl is hordtam!
2009. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg még szégyeltem magam :-) Azt hittem csak én lettem "nimfomán". Megnyugtat, hogy más is kívánós! Ezek szerint normális dolog. Szegény férjem, szerintem nem mer hozzám sem nyúlni. Teszek rá célzást, de mindig mosolyog és azt mondj, hogy hát nem férek hozzád pufi. De inkább arról van szó, hogy félti a babát hiába mondom neki, hogy ő nagyon jó helyen van.
2009. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én féltem a méhösszehúzódástól, ezért mellőztem a legelején. Most meg úgy bekkattantunk a férjemmel, hogy minden nap van szex, remélem, sokáig bírja az iramot. :)

9 hetes

2009. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ilyesmihez folyamodtam :) a párom mellett, mert azért Ő sem bírná. :) az elején nagyon keményedett a pocim, de most a bébi is élvezi (mind a kettőt) :) boldog babavárást 27 hetes
2009. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!