Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az apás szülésnek, szülés...

Az apás szülésnek, szülés felkészítőknek. Stb van anyagi vonzata vagy bármilyen feltétele?

Figyelt kérdés

Apás szülése bárkinek lehet, vagy kellenek ahhoz bizonyos feltételek? Szülés felkészítőre tagdíjat kell fizetni, mintha egy szakkörre járnánk vagy teljesen ingyenes?


Bocsánat ha butaságokat kérdezek, de fogalmam nincs ezekről. Igaz nekünk még korai, mert még csak 10 hetes vagyok, de már ilyen dolgokon is gondolkodunk.


Léteznek egyéb szervezett programok leendő szülőknek?


2011. jan. 5. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szülés felkészitő ingyenes de ált munkaidőben van. utólag is el lehet mondani.


nem kap róla papirt nem feltétele az együttszülésnek.


Igen városonként a védőnők szoktak klubokban előadásokat tartani - debrecenben határozottan igy van-


-ha mész szülni apa is bemehet felvetetnek vele cipővédőt v. vihet papucsot kap egy kötényt és sok helyen pénzt se kérnek érte.


A legtöbb terheseknek való foglalkozás a II. trimeszterben kezdődik és 4-6 hetes - hetenként egy alkalommal- egy másfél óra tematikus.

2011. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor beleélhetem magam, hogyha minden rendben lesz, akkor a párom is ott lehet majd velem. Tök jó, mert én úgy érzem, hogy nekem szükségem lesz rá, hogy mellettem legyen majd.
2011. jan. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!