Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges így is a baba?

Lehetséges így is a baba?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál, 4+5 lehetek, 3 terhességi tesztem is pozitív lett.

Persze nem látott még semmit, és a méhnyálkahártya 5 mm.

Lehetséges ettől függetlenül a terhesség, vagy ha nem mitől vannak a pozitív tesztek? (Nem ugyanaz a fajta, különbözőek és mind egyértelmű pozi)


2011. jan. 7. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem korán mentél dokihoz, gondolom vissza hívott kontrollra későbbre. Szerintem baba lesz csak még túl kicsi h lásson vmit is, ez ilyenkor gyakori.

Jó egészséget!

2011. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem a méhnyálkahártya nagyon kevés. Nekm a dokim azt mondta minimum 8 mm kell lennie. Nekem a nemvárt előtt egy nappal volt 16 mm
2011. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, visszahívott. A doki nem említette hogy ez gond lenne, de nekem is gyanús volt hogy ez kevés...

Viszont ott vannak a tesztek, és vannak tüneteim is.

2011. jan. 7. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl korán mentél. A pozitív teszt mindenképp azt jelenti, hogy elindult egy terhesség, persze ez még koránt sem biztos, hogy gyerek is lesz, de mindenképp biztató, gratulálok!
2011. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jan. 7. 08:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon korán mentél. Ahogyan én is. A nemvárt napja után 5 nappal teszteltem pozitívat és 2 nappal rá már a dokinál voltam, ami 4 hét és 6 naposan vagy 5 hetesen lehetett. Akkor látott a doki egy 10 mm-es nyálkahártyát, és a petezsák kezdemény, illetve azt gyanította, hogy ez az lesz. Utána rá egy héttel voltam, 6 hetesen, akkor is csak egy 8 mm-es petezsákot látott. Most vagyok 8 hetes, és tegnap állították fel a biztos diagnózist, egy élő embrió, crl 14 mm.

Tehát, ha a peteérés nem pont közép tájon volt, hanem kicsit később, akkor nincs miért izgulni. De amúgy sincs. Várj még legalább másfél hetet, és keresd fel újra.

2011. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Engem csak a méhnyálkahártya vastagsága idegesít, elvileg 5 mm-es nyálkahártyával be sem tudott volna ágyazódni...

Remélem csak elnézte a doki, mert mitől lenne 3 pozitív terhességi tesztem + ma reggel hányingerem?

2011. jan. 7. 11:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A többiekhez csatlakozom: szerintem korán mentél. A babához gratulálok. Fontos, hogy NE IDEGESKEDJ! Ha lehet kíméld magad, ne emelj, és ne fáraszd ki magad. Olyan dokit keress majd akiben megbízol. Nekem se tudták megállapítani, hogy babát várok pedig 6 hetes voltam már, vérvételre küldtek, hiába mondtam, hogy 3 külömböző tesztet csináltam különböző időben. Szombaton sajnos az idegeskedések miatt elkezdtem vérezgetni és a sürgösségire bevittek, ahol megállapították, hogy a baba jól van, és már 12mm. Szóval a dokik is hibázhatnak, csak nem mindegy hogy adják elő.


Szóval gratula és NE IDEGESKEDJ? MERT AZZAL A BABÁNAK ÁRTASZ!!! :)

2011. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Megpróbálok nem idegeskedni. Majd megírom mi történt.
2011. jan. 10. 09:00
 10/10 A kérdező kommentje:

Tegnap rosszul lettem, leesett a vérnyomásom ezért elvittek orvoshoz, aki mondta hogy mindenképp menjek nőgyógyászatra még aznap. Hát rendesen rám ijesztett mit ne mondjak... szerintem ő is méhen kívüli terhességre gyanakodott. Úgyhogy elmentem és láthattam a petezsákocskát méhen belül :)))))

Ma vagyok 5+5 :D Mondta a petezsák méretét az orvos de inkább nem jegyeztem meg ezek után :D Jobb így mint újabb 2 hét para :D

Köszönöm mindenkinek a segítségét!!!!

2011. jan. 14. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!