Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babámnak ha...

Lehet baja a babámnak ha kicsit felfáztam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
e rövid kérdésre biztos szívesen válaszol a nőgyógyászod, legjobb az ilyet biztos forrásból megtudni!
2011. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
még nem voltam orvosnál... tegnap mutatta ki a teszt. Sajnos nem tudok ma nődokihoz menni.
2011. jan. 10. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én életem legszörnyűbb felfázásával kezdtem a terhességem, ami azt jelenti, hogy (már bocsánat, nem tudom szebben írni) véreset pisiltem...borzasztó fájdalmas, senkinek sem kívánom...kaptam antibiotikumot, megvizsgálták a hüvelyem - ott minden rendben volt, ez csak a húgyhólyagom érintette. Szóval ne ijedj meg, főleg, ha nem komoly, lehet elég lesz forró lábfürdő (bele ne ülj!!!!!!!)pár forró ital és szuper meleg ruhák! De persze vizelet mintát mindenképpen adj le!

2011. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én forró fürdőt vettem.:S
2011. jan. 10. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy jó 2 liter teát,és igyál-igyál-igyál.Vegyél még tőzegáfonya kapszulát,illetve jó melegen öltözz fel,és feküdj le jól betakarózva.Ügyelj rá,hogy jó sokat kelljen pisilni,de nem lesz semmi baj,ám ha nem múlik el egy-két nap múlva,akkor menj orvoshoz.Forró fürdőt ne vegyél már terhesen,nem tesz jót,de bajt sem csináltál,ne aggódj!
2011. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én a felfázás miatt vetéltem el!

szerintem menj dokihoz.

2011. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a felfázás nem is árt, a forró fürdő biztos. Régenn forró fürdővel hajtották el a nem kívánt terhességet!!!!!!!!!!!!!!

A meleg jó, a melegebb, nem jó, a forró tilos!

2011. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A forró fürdő egyetértek, nem biztos, de árthat, főleg ilyen korán. Simán előidézhet vetélést. Ráadásul nem szünteti meg a problémát.

A felfázás is okozhat vetélést akár, attól függ, milyen fertőzés, baktérium van a háttérben. Mindenképp minél előbb orvos és gyógyszeres kezelés kell ilyenkor.

2011. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a sok teától vagy tőzegáfonya kapszulától esetleg megszünhetnek a tünetek (kiegészítő kezelésnek kitűnő vagy amíg nem lát orvos), de a felfázást okozó baktériumok sehová nem tűnnek el sajnos.
2011. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16:51

Azt elfelejtettem írni, hogy IGYÁL amennyi beléd fér...még annál is többet...a leghatékonyabb gyógyír!!

2011. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!