Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhesen fájhat a...

17 hetes terhesen fájhat a fejem a mg-hiány miatt?

Figyelt kérdés

A terhesség előtt soha nem fájt a fejem amióta terhes vagyok nagyon gyakran. Elkezdtem szedni a Mg-ot, azóta nem fáj, de most hogy abbahagytam megint elkezdett fájni a fejem.

Van valakinek hasonló tapasztalata?


2011. jan. 10. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem kvztál a terhesség előtt, és most a baba miatt nem teszed?

Mert én az első hétig bírtam, hogy nem ittam kvt, és migrén szerű fejfájásom volt állandóan, a koffein hiánya miatt.


Plusz tudtommal front is van. Mg hiányra nem tudom, és a kezdetektől szedtem MagneB6ot, lábgörcs miatt.

2011. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a mg hiány miatt fáj a fejed.

Nekem terhességeim alatt a 20.hétig fájt a fejem. Aztán mintha elvágták volna.

sosem voltam fejfájós, terhesen megtudtam mi az.

Az egyikkel a 24. héttől, a másikkal a 8. héttől kezdve szedtem a mg-t.


Front van, nem is gyenge! Plusz a hormonjaid is dolgoznak.

2011. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mg hiány nem okoz fejfájást.

Nekem migrénes fejfájásaim vannak 17 éve, ez azt jelenti, hogy kb hetente -10 naponta fáj a fejem, de mind a két terhességemnél a 2. és a3. trimeszterben egyáltalán nem fájt.

2011. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!