Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hahó, kismamák! Hanyadik...

Hahó, kismamák! Hanyadik héttől éreztetek fizikai jeleket magatokon? Pl. Hányás, rosszullét, biz. ételeket jobban kívántátok stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! Én a 6. héttől üzembiztosan émelyegtem, minden reggel/este hánytam, és nem kívántam semmit jobban, hanem pont ellenkezőleg. Addig nagyon szeretett ételek szagától is rosszul lettem, valamit amíg várandós voltam, a 2 kedvenc parfüm illatomat nem bírtam magamon elviselni, mert egyből émelyegni kezdtem tőle. 16 hetes voltam amikor először éreztem a mozgását, és ahogy ezt megjkósolták onnantól a hányás meg is szűnt. De pl húst végig nem kívántam -pedig amúgy kicsit sem vagyok vega hajlamú :)- és ahogy írtam a kedvenc illataimat sem bírtam. Viszont a 18. héttől borzasztó gyomorégés kínzott végig. :) De még így is azt kell mondjam bármikor újra kezdeném, mert hihetetlenül élveztem az egészet :) imádtam várandós lenni :) remélem megadatik még :) Nagyon boldog babavárást, jó egészséget és könnyű/szép/gyors szülést! :)
2011. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 6-7. héttől jöttek a reggeli rosszullétek meg az undor bizonyos ételektől
2011. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 6+2 minden reggel hányingerrel kelek és korában mint szoktam és egész nap hányingerem van. Kajára alig tudok ránézni, amit nagyon kívánok az meg a gyümölcsök. Néha nagyom megkívánok bizonyos ételeket pl. tegnap este a lecsót kívántam meg nagyon, ettem is jó nagy tányérral...

Ez az egész kb. 1 hete kezdődött.

2011. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

nektek is áldott 9 hónapot kívánok, és egészséges szép babákat!

2011. jan. 11. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 6+3 vagyok. Pár napja émelygek szinte folyamatosan. Reggel és este a legrosszabb. Igyekszem úgy csinálni, hogy amikor csak egy halvány esélyt érzek arra, hogy vmit meg tudnék enni, azonnal próbálom megoldani. A gyümölcs nálam is működik, meg a sült krumpli, jó sósan. A háztartási keksztől a hideg is kiráz, ill. mindentől, ami édes. Marad a ropi, mint végszükség. Mindenből max 4-5 falatot tudok enni. A gyógyszertárban adtak B6 vitamint, ha reggel sikerül elérni, hogy bennem maradjon, 10 után már egész jól vagyok. Este pedig ha sikerül, elalszom gyorsan, ha nem, beveszek még egyet.
2011. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!