Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdjem el...

Hány hetesen kezdjem el hordani a terhes melltartót és a kismama nadrágot?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mikor érzed,hogy a nadrágjaid nem jók,szükösek,kezdenek kényelmetlenek lenni akkor válts a kismama nadra´gra.Én a 3.hónaptól azt hordok.A melltartóval ugyan i´gy,a 3.hónaptól.

40hetes kismama.

2008. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikortól szükségét érzed!:)

Én eggyel nagyobb cictartót hrodk és a 15. héttől nem volt jó a farmerem!:)

Boldog babavárást!:)

17 hetes kismami

2008. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Terhes melltartó?

Szoptatós melltartó van, és azt akkor kell hordani amikor már megvan a baba és szoptatod.

A kismama ruhákat pedig akkor, ha már a ruháid kényelmetlenek. Én elég sokáig hordtam úgy a farmerokat, hogy a gombjukba fűztem egy gumit és azt akasztottam a gombra. És, hogy ne legyen olyan csúnya látvány a hasamra vettem kismama bandázs övet, ez teljesen fedi a hasat. A C&A-ban vettem, de biztos van máshol is.

2008. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nacit amikor kényelmesnek érzed, mén már a 10 hét óta hordom. A melltartóról annyit, hogy a szomszédom mondta pont ma, hogy eleinte kényelmetlen volt neki, most szokja, nem sokára szül. Ezt esetleg ezért lehet érdemesebb már szülés előtt hordani kicsit. De erre nincs megkötés, azt hordj, ami jól esik, főleg a melled még nőhet is a terhesség végéig.
2008. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Én is madzaggal oldottam meg a nadrádokat,a gombra fixen kötöttem,a lukba meg masnira.Tunikákat hordok az eltakarja.Varrattam viszont egy sztreccses anyagból egy "övet",amit rá tudok húzni a nacira,hogy eltakarja a zipzárt ha rövidebb felsőt viselek.A vastag harinyám elejéből meg kivágtam egy darab gumit,így kényelmes.Szeretek vastag harisnyában és ruhában járni,mert az a legkényelmesebb nekem.Amíg lehet szerintem mindenki a saját ruhatárát próbálja még hordani.:)
2008. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Én vettem egy kertésznacit kismama boltban,és imádom.No meg babó is,mert nem nyomja semmi sem.Ráadásul a babámnak van egy olyan szokása,h ha valami nyomja a pocim azt ő rugdossa.A régi nadrágjaim közül egyet tudok még felvenni,annak ilyen elől fűzűs eleje van.(Kb 6-7 évvel ezelőtt volt divat.Örültem is,amikor ráleltem a szekrényben.)Csak ugya nem tudom szorosan fűzni,mert akkor babó küzd vele,anélkül meg leesik.Elkezdtem hozentróglira vadászni:DAztán meg egy elasztikus öv,vagy hosszú felső,és nem látszik a kigombolt,kifűzött nadrág.
2008. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!