Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvérsejt? Süllyedés? Segment?

Fehérvérsejt? Süllyedés? Segment?

Figyelt kérdés

A 24. heti vérvételen voltam és a fehérvérsejtem magas: 11.40 ( 4-8 a normális értékhatár..) aztán van egy olyan értékem amit nem tudom hogy micsoda de az is magas: segment: 72.8% (52-65% a határérték).És még egy értékem magas: Süllyedés: 63 mm/H (2-20 a határérték)...

Tudna nekem ebben valaki segíteni hogy milyen betegségre utalhat, ha betegség??Nem vagyok megfázva sem felfázva és nem érzem magam gombásnak..mármint nincsenek olyan tüneteim amik erre utalhatnának.Holnap megyek a védőnőhöz.


2011. jan. 11. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A süllyedés terhesség alatt mindenkinek emelkedett értékű. A többit nem tudom.
2011. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltam védőnőnél, és ő azt mondta hogy aggodalomra semmi okom, ez ilyenkor normális..viszont a süllyedés az ami gyulladásra utalhat-nálam(amire nem gondoltam) az egyik fogam gyökérkezelésre szorul és hiába ha nem fáj a szervezetem érzékeli és ezt ki is mutatták!hát ennyi..
2011. jan. 12. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!