Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok becsületes, nem...

Ajánlanátok becsületes, nem pénzéhes nőgyógyászt-szülészt a Honvéd-Máv Kórházban?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok Valaki becsületes, nem pénzéhes nőgyógyászt-szülészt a Honvéd-Máv Kórházban?

Hallottam már a hétfői főorvosnőről, Aki vizitelni szokott járni.

A Kazár Tibor és a Spánik dokik jók voltak, de Ők magándokik lettek.

Mondták ezt a Koppányt is és a Varga Csabát mondták még.

Szerintetek???

Köszönöm.


2011. jan. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ÁEK-ra gondolsz? Mi ott fogunk szülni, magánba járunk Dr. Gulyás Istvánhoz, ő a kórházban nem is csinál járóbeteg rendelést, csak a szülészeten dolgozik. Amikor a hálapénzről kérdeztük az első alkalommal amikor találkoztunk, mert túl akartam lenni ezen a kérdésen, elsőnek azt mondta, nincs tarifa, és csak amikor erősködtünk picit, akkor mondta, hogy általában 60-80 ezret szokott kapni. Hát tudomásul vettük. Majd meglátjuk hogy teljesít, mennyire lesz segítőkész, rugalmas, de idáig meg vagyunk vele elégedve. A Nyugatinál van a magánrendelője, ott egy alkalom 11.000.- Ft, mindig csinál UH-t, és fél órát bent vagyunk és beszélgetünk, mindent megkérdezhetek.
2011. jan. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Dr. Szabó György Róbertet tudom ajánlani, bár ő is úgy van ott, mint a Gulyás doki. Magánrendelése van, a kórházban csak a szülészeten van. (Gulyás dokival kórházi tartózkodás miatt találkoztam, nagyon rendes és aranyos ő is, Dr. Krammer is nagyon alapos, hozzá egy szombati napon kerültem, mert vérezgettem a 8. héten, elsőre ijesztő figura, de nagyon alapos és rendes.)

Terhesgondozásra még dr. Kiss Attilát is tudom javasolni, ő a Honvéd részen (azt hiszem pénteken) rendel.

Az általános tapasztalatom a máv-os dokikkal, hogy nagyon alaposak, szakmailag a toppon vannak mind, max. a személyes szimpátia dönt, hogy melyiket válaszd.

2011. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, az ÁEK-ra gondolok.

Mondták már, hogy szülés után hogyan lesztek a Babyvel?

Dr. Krammer-t és dr. Kiss Attilát nem ismerem.

12 hetes UH után mi az, ami a következő kötelező UH vagy vérvétel?

Nagyon köszönöm.

2011. jan. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!