Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok neki jő Nőgyógyászt...

Mondanátok neki jő Nőgyógyászt Székesfehérváron? Olyat akinél majd egyszer szülni is tudok és nem egy vagyon!

Figyelt kérdés
A Dr.Szakács Szilviáról hallott valaki valami jót?
2011. jan. 15. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!Őt pont nem ajánlom.

Viszont bátran mondom neked a dr Blaskó Ervint!!!

Hozzá járok én is terhesgondozásra is!

2011. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dr Orosz András

Ő nem egy vagyon, viszont ő a második ember az osztályon, minden kérdésben ő dönt, így a legegyszerűbb őt megfogadni, a többiek általában úgy ugrálnak, ahogy ő fütyül.

Amikor hozzá jártam 2006-ban és 2008-ben, (3 illetve 5 ezer forint volt egy alkalom), a kötelező 4 alkalommal kellett hozzá menni. Másodszor már a rendelőben ultrahangozott (de ez benne volt az 5ezerben), 2006-ban a kórházba kellett menni, ha hozzá akartál menni ultrahangra, szintén benne volt a 3 ezerben.

A szülésnél maximálisan meg voltunk vele elégedve, bár császár lett mindkettő (rajta kívül álló okokból)

Egyébként általában nála szül az összes ott dolgozó (legalábbis akiket én ismerek mindenki)így én bíztam benne, ha kollegái is őt választják.

És végig ott van a szülésnél, bárki akit kérdeztem a városba, azt mondta, nem kell mellé szülésznő, mert mindent maga csinál és azt mondták a kórházi szülésznők is, ő mindig bemegy a szülésre. Illetve nekem mondta, hogy nézzük meg a szülés időpontját először, mert augusztusban nem lesz, de július volt, így vállalt. És hallottam olyat is, akinek szintén mondta előre, hogy ne szombatra időzítsen (nem az volt a kiírt időpont), mert vidéken lesz, ahonnan nem tud hazajönni. de felkérte az egyik főorvost, akiben ő megbízik, és ha mégis beindulna a szülés akkor ő fogja levezetni. De beindult szombaton.

Én ezt is szerettem benne, hogy érti a dolgát és kb meg mondja mi várható. Mikor reggel 7-kor bevittek, azt mondta telefonálhatok, délre így vagy úgy, de baba lesz és 12.1 perckor emelték ki. Az unokatesómnak is megmondta (mert az orvosa be akarta indítani a szülést, annyival, itt a pohár, hajtsa le) és az Orosz magyarázta el neki, mit jelent az indítás és mondta neki, várhat még 2 napot, mert akkor születne természetesen és tényleg 2 napra rá született a babája.

Úgyhogy érti is a dolgát.

2011. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! A Szakács doktornőt én sem ajánlom, viszont ahogy az első is írta a Blaskó jó orvos.
2011. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kösy,egyik sem nyert,a Blaskó amikor terhes voltam úgy megvizsgált h bőgve jöttem ki így hát abból nem kérek még egyszer,az Oroszt meg inkább hagyjuk.Valaki más?Régen az Illikmanhoz jártam ő vele meg voltam elégedve.a Katanász Nikolettet ismeritek egyszer ő is vizsgált semmi gond nem volt vele,ő nála lehet szülni és mennyiért vizsgál?
2011. jan. 15. 14:17
 5/14 anonim ***** válasza:

Vass Aleftyina

Bognár Ida

2011. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! A Kalamász Nikolett már vizsgált engem is, nekem sem volt vele bajom. Azt nem tudom hogy vállal-e szülést és mennyiért, de normális szerintem is.
2011. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dr Bata Barnabás nagyon jó nőgyógyász régen hozzá jártam csak felköltöztem pestre.
2011. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bata nagyon sokat kér. Aleftyinához akkor se mennék, ha ő lenne aki nekem fizet, de ha ő lesz az ügyeletes inkább átmegyek Dunaújvárosba. Vagy elmegyek haza. Jó ez nem komoly, de a testvérem miatta halt meg, majdnem az édesanyám is, ami viszont komoly. Orosz brutális erősen vizsgál és nem túl megnyerő a stílusa, de kétségtelenül nagyon jó orvos. Blaskóról nem tudok semmit, Bognár Ida állítólag jó, de eléggé divat őt fogadni, így biztosan drága. Akit írtál nőci, őt nem ismerem sajnos. Akihez még NE menj: Schwarzinger (én haltam meg majdnem miatta szülés után 1 héttel). Az a baj, hogy sok orvosnál voltam már vizsgálaton és sokakról van másodkézből infóm, de közülük nem tudom ki vállal szülést is. Auth sajnos nem, pedig hozzá mennék, ha jól tudom Schandl sem, pedig ő is jó, Vegera nagyon bunkó, de nagyon jó orvos viszont őt se tuom, vállal-e szülést.

Én most nem fogadok orvost.

2011. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Schandl vállal szülést tudomásom szerint. Egyébként Schwarzingerről nekem is csak rossz véleményem van (oda se figyelt vizsgálatok alatt, kétszer kellett megkérdeznem vmit hogy egyszer eljusson a füléig)...

Kalamász Nikolettel én szerencsére csak szülés után találkoztam a gyerekágyban, hát eszméletlen bunkó volt, nem csak velem, más mamikkal is. De lehet csak rossz napja volt.

Orosszal kapcs. egyetértek, elég vehemensen vizsgál, de mondjuk tőlem megkérdezte hogy szeretném e hogy erősebben vizsgáljon ( ez aznap volt mikor a 40 hetet töltöttem szóval nem bántam).

Szakmailag ott van, emberileg annyira nem az a kedveskedő típus, de van aki azt nem is szereti annyira.

Ha most választanék, lehet őt választanám.

Bata drága nagyon és Siófokon szüleszt, Rubliczky meg túl sokat vállal vagy nem tudom, de 3 barátnőm is járt hozzá az elmúlt fél évben és mindegyik panaszkodott hogy nem figyel, rossz kedvű semmi kedve a kismamáihoz...

2011. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó elötti nagyon sajnálom hogy neked rossz tapasztalataid voltak Dr Batával szerintem nagyon jó orvos és érti a szakmályát úgy tudom hogy szülést is vállal de arra nem mernék megesküdni ugyan is én mindíg a legjobb nőgyógyászhoz jártam és inkább megfizettem azt hogy tudja hogy mit is csinál amugy nem vészes amit elkér egy egy vizsgálatért én őt csak ajánlani tudom mindenkinek üdv egy 18 hetes kismami
2011. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!