Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szult mar valaki termeszetes...

Szult mar valaki termeszetes uton ugy, hogy a placentaja melyen volt megtapadva es nem is huzodott vissza terhesseg vegere sem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hány hetes vagy?

Többedszer szülőknél, ez gyakor jelenség, de a 30. hét körül már jó helyre húzódik.

Én a peches kategória vagyok...

Nekem ott maradt

Császárral fogok szülni

2011. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ott maradt.Mar 37 hetes vagyok es ugy mondta a doki,hogy tobb mint valoszinu csaszar lesz,de csodak meg vannak.Ezert erdeklodo,hogy tenyleg vannak csodak?:)
2011. jan. 18. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen :-(szerintem, meg talán rátok nézve biztonságosabb is, hisz a lepény helyén maradhat ki bevérzés, mikor fentebb húzodik, és az okozhat szülés alatt erős vérzést, és akkor úgyis császár
2011. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én egy 17 hetes kismama vagyok, és bár bugyutának tűnhet, de egyenlőre nem értem a problémát. Elmagyaráznátok?

Hha a placenta mélyen tapad császározni kell a mamát, a placenta a terhesség elején megtapad valahol és nem is mozdul, vagy nem? Mit jelent, hogy visszahúzódik? Szóval a terhesség végére lehet teljesen máshol, mint a kezdetekkor? Bocsi, csak érdekel a dolog, és tényleg fogalmam sincs róla! Köszi

2011. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen megtapadhat aranylag rossz helyen de altalaban ahogy no a meh fennebb huzodik es akkor nem kell csaszarolni,de ha nem huzodik fennebb es nagyon kozel van vagy epp eleri a mehszajat akkor csaszar lesz belole.

Nagyobb az esely a placenta levalasra is ha nem huzodik fennebb

2011. jan. 20. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm. Akkor engedj meg még egy kérdést, bár te vagy a kérdező?


Mi történhet, ha természetesen szülnél? Már a szülés megindulása előtt leválhat a placenta?


Bocs, első baba..nincs tapasztalatom:)

2011. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a "bár te vagy a kérdező" véletlenül sem kérdőjeles...az egy pont akart lenni:)
2011. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz természetes úton szülni,mert a kijáratnál helyezkedik el a méhlepény. Én is abban reménykedem,hogy feljebb kerül.


16 hetes kismama

2011. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Holnap megyek a 18. heti genetikai uh-ra és imádkozom, hogy elmenjen onnan a lepény..Sajnos nekem teljesen befedi a méhszájat...és az elmúlt 10 hétben (mióta figyelik) tapodtat sem mozdult...persze még van 22 hetem, de azért izgulok...:)
2011. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én külföldön vagyok terhes, és néha tényleg boldoggá tesz, hogy aktívan olvasgatok a magyar oldalakon. Itt kint soha semelyik doki nem beszélt még a placentámról, bár ezt valszeg. azért mert nincs útban.

Viszont most már biztos, hogy következő alkalommal rákérdezek, biztos ami biztos...

2011. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!