Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha többedik terhesség, akkor...

Ha többedik terhesség, akkor hogy lehet nem unalmasan közölni a családdal? Ti hogy adnátok a tudtukra?

Figyelt kérdés

Olyan nem is tudom milyen "eléjük vágni" hogy megint bővülünk... km-ek választanak el,java részt levélben tartjuk a kapcsolatot,ritkán telefonon. Most,a kocsi is szervízben,menni nem tudunk egy ideig...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 18. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
vannak direkt ebben a témában képeslapok (Tescoban, nagyobb áruházakban, írószerboltokban kapható), én ilyet küldenék.
2011. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez már alapban full nem unalmas hír, ha ilyet unalmasnak tart a családod.akor telón közlös akár élőben akkor érdemes elgondolkodni
2011. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. félre értettél! Nem tart uncsinak a család,csak szerintem azért már a 3. baba érkezését illene frappánsan hírül adni. Már annyi "unoka lesz" -en túl vannak a szülők: nővérem 4, bátyám 1, nálunk eddig 2.


Kedves 1. válaszadó! Nagyon köszönöm a tippet,azt hiszem képeslapban tudatjuk:D Nem nagyon szoktam a lapokat figyelgetni a Tescoban,így nem is tudtam,hogy van ilyen témájú lap :)) Nagyon köszönöm!!

2011. jan. 18. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egy levél, amihez csatolhatsz egy uh fotót is. A levelet pedig kezdhetnéd úgy, hogy:


Kedves Mama és Papó / Család !


Én leszek a legújabb unokátok. X hetes vagyok és már nagyon várom megismerhesselek benneteket....

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

50x meg 60 x évesek. Látnák rajta azt,amit kell?

Majd meggondolom még, ha semmi nem jön közbe,akkor 2 hét múlva útnak indul a hír :D


Nagyok köszönöm a választ!! :D

2011. jan. 19. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a babát lehet nem látnák rajta, de arra szerintem rájönnének, hogy az egy uh kép.

Sok szerencsét és problémamentes terhességet!

2011. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,nagyon aranyos vagy!
2011. jan. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!