Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kórházakban beengedik a 6...

Más kórházakban beengedik a 6 év alatti gyereket a nőgyógyászat épületébe?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam AFP-n. Vittem magammal a 1,5 éves lányomat, mert nem volt hol hagynom. A laborban jól leteremtettek, hogy már az épületbe sem hozhattam volna be, mert az ilyen kicsi gyerekek megfertőzik a kismamákat. Konkrétan a lányomnak kutya baja sincs. Hozzátette, hogy erre való apuka szabadsága, ami ugye nem korlátlan. Nem értem az egészet. Babaőrző helyiség gondozónőkkel nincs, kiírva nincs, a portás integetve beenged. De ha elkap az ANTSZ, fizetnem kell.
2011. jan. 19. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már jártam néhány (igaz, Bács megyei) kórházban, de itt mindenhol beengedik a gyerekeket is, sőt, még a szülészetre is felengedték őket, mikor a tesók születtek...
2011. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is Bács megy, Kecskemét volt.
2011. jan. 19. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem sosem szóltak... Igaz, ott régebben jártam csupán. Halason, Kalocsán nem patáliáznak miatta. Különben megpróbálok rákeresni, egyáltalán van-e ilyen hatósági előírás...nem hiszem.
2011. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Angliaban a klinikan varo meg jatekokkal is tele van, de a korhazban sem ritka, hogy a kismama mar 2 gyerekkel megy vizsgalatra. Ugyhogy nem ertem. Nem tudsz mashova menni?
2011. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak rutin dolgokra járok ide, amúgy Pesten van a dokim, és szülni is ott fogok. Itt ugyanis császároznának, míg Pesten szó sem esett róla. Meg aztán nem, szeretnék napokig bugyi nélkül lenni szülés után, pedig itt ez így működik.
2011. jan. 19. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose szóltak érte,hogy kisgyerekkel megyek,de más kismama is vitte magával a nagytesót. Sőt vizsgálatra is jött velem,kénytelen voltam magammal vinni.
2011. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor én csak kifogtam. De bevallo, elég kellemetlen helyzet volt.
2011. jan. 19. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt Debrecenben sem szóltak azért, hogy jött a gyerek is sem az sztk-ban sem a kórházban.
2011. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!