Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » János kórház szülészetéről...

János kórház szülészetéről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Pápás-mamás szülés megengedett?Vajudásra van bármilyen seggitség?Pelust adnak a babának.Tapasztalatot kérnék.
2009. febr. 3. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 4,5 hónapja szültem ott.

1. papás-mamás: megengedett, nekem nagyon jó volt,hogy ott volt a férjem. Sajna végül császár lett, oda már nem jöhetett be

2. Vajúdásra én nem kértem semmit (22 órát vajúdtam), egyrészt nem akartam semmit sem, másrészt annyira elterelték a fájások a fiyelmem (de tényleg), hogy eszembe sem jutott.

3. Átpelenkázzák a picit minden este fürdetéskor. Kapsz egy egységcsomagot is amiben lesz pelus, de én vittem be,mert elégsokat elhasználtunk (sokat kakilt a amnó, meg szerettem hami előtt átpelusozni) :)

Könnyű szülést :)

2009. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szülőszoba és a szobák milyen állapotban vannak?Vajudásra segédeszközök vannak?Uh-on most voltam hát felujítani lehetne a teret ahol uh-on vártam.
2009. febr. 3. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
a szülöszobák csodásak, most szültem 2 hete, most lettek felujjítva. van bent, szülőágy, labda, kád, külön mosdó és tusoló...., magnó. a beöntést követöen rám kb 1/2 óránként néztek. 4órás könnyü vajudás után oxytocint kértem, hogy erősebbek legyenek a fájások, de még igy is császár lett a végén, ja azt megjegyezném hogy furcsamód igen gyakori ott a császáros szülés. a szülészek nagyon aranyosak voltak, az ápolók kevésbé...a csecsemősők vegyes. könnyű szülést
2009. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem valami kecsegtető a Jánosra nézve.Normális szűlés ????
2009. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem akarom leírni a jánost, de amíg bent voltam, addig kb azt hiszem 10-12 szülés volt 1 volt természetes. amíg nstre jártam utolsó két hétben, ezt nekem a szülö szobán csinálták, 6 vajudást halottam de az összes császár lett. sőt összeismerkedtem egy kismamával aki a szoba társam volt, nem volt semmi akadály annak állítólag hogy hüvelyi szülés legyen mégis császárnál döntött a dokija.... lehet ugy vannak vele igy kevesebb a gond velünk....furcsa, de ezt leszámítva megvoltam elégedve velük
2009. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fél éve szültem ott, gyönyörű volt a szülőszoba. Aznap este 3-an szültünk és mind természetesen. Fájdalomcsillapítót viszont egyikünk sem kapott, még a 3 szobatársam sem akikhez kerültem. Kérdeztem kaphatok-e , azt a választ kaptam, majd a következő gyerekhez...
2012. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden ismerősöm természetes úton szült a Jánosban, én is kétszer Dr. Hazaynál. 2013-ban és utána még egyszer az év szülészete lett, megelőzve a SOTE I. és II-est. Szerintem nincs ma Mo-n olyan kórház,amelyre ne férne rá egy festés (min.)Én személy szerint nagyon elégedett voltam, húgom a Maternity-t választotta papás szülész volt, családi szobát kértek ahol apuka is bent aludhat....nah hát az első éjszaka a sok szülés miatt foglalt volt a családi szoba így a földön aludt az apuka egy régi matracon, takarónak (ez télen volt) pedig kapott egy lepedőt....és hát Maternity-ben ugye nem kevés pénzt kérnek el a szülésért, szóval hiába van kifestve meg felújítva nem biztos hogy ez számít. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy nincs PIC, vagyis ha bármi baja lenne a babának akkor hova viszik??? hát Jánosba!
2017. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!