Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-hetes pocis vagyok! Mit...

21-hetes pocis vagyok! Mit csináljak? (első baba) Fogadjak szűlésznőt vagy sem?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom van,akiben megbízom,de hogy szülésznövel mit csináljak nem tudom.annyira azért nem állunk jól anyagilag!Szeretném ha segítenétek!Tapasztalatokat.Irjatok!!
2009. febr. 4. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindkettő volt. Igaz, engem császároztak, de a szülésznő csinált minden előkészítést (borotva, beöntés....).Ja, és amíg kórházba feküdtem is nagyon sokat törődött velem. Az orvosom úgyszintén. Ha simán szülsz, akkor a szülésznő van veled, a doki csak a vége felé megy be. Legalábbis nálunk így volt.
2009. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kórház függő!Nekem nincs se fogadott dokim, sem pedig szülésznőm, viszont én azért "mertem" nem fogadni, mert a kórház ahol szülök teljesen normális hely, akkor is 100%-os az ellátás, ha nem fizetek pluszba majd százezret érte, amire amúgy se lenne pénzünk. Attól függően, hogy pesten vagy vidéken szülsz a szülésznők 15-30 ezer között "kérnek". Ha te csak úgy érzed magad biztosnágban, hogy tudod megfogadtad, akkor próbáld meg összeszedni rá a pénzt. Azzal, hogy aggódsz, hogy vajon megkapod-e a rendes ellátást a szülés alatt inkább ártasz vele magadnak szerintem.
2009. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Adri baba ***** válasza:
9%
Én szülésznőt nem fogadok,felesleges.
2009. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van fogadott dokim, de a következőnél az sem lesz, már eldöntöttem.Szülésznőt nem fogadok.Első baba, 28 hetes vagyok
2009. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind kettő volt.

A szülésznőmnek rengeteget köszönhetek. Első szülés és 1 varratom volt, és úgy mászkáltam mintha misem történ volna.

Nálunk a szülésznő csinált mindent, az ő kezében született meg a fiúnk. A dokim mikor látta, hogy minden rendben akkor félreállt és csak figyelt. A szülésznő tesz rendbe és ő helyez el.

Szerintem egy 10000 elég lenne neki.

Én a következőnél is fogadok.

Sok sikert.


De kérdezd meg a dokit, hogy kivel szeret együtt dolgozni.

2009. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldönteni. Van e rá pénzed...
2009. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14:29-JÓ MAJD ELDÖNTÖM!!!!
2009. febr. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!