Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árt, ha minden másnap...

Nem árt, ha minden másnap iszom a Laevolac szirupot? +Kb heti 1* Guttalaxot? Másképp sehogy sem megy a nagydolog. :- (

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
SZia. Nekem egyáltalán nem akarta a dokim ezeket engedélyezni, ugyan is nehezebben szívódik fel a vitamin, és tápanyag pl a Levolactól, mert cukros bevonat képződik tőle a bél falán.Ez le is van írva a tájékoztatójában, hogy milyen elven működik.Én abban maradtam vele, hogy heti 1x levolac. Szerintem minden másnap az sok. Én is eszegetem az aszalt szilvát, müzlit, és még sorolhatnám, nehéz.....
2011. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Iszom az aszaltszilva levet,lekvárt,joghurtokat,sok gyümölcs..stb...hatottak is egy ideig,de mára már semmi hatásuk 3 hete kezdtem el,kb inni ezeket.persze nem mindig minden másnap,de van olyan is..de akkor nem iszom őket,max heti egyszer!köszi!
2011. jan. 24. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A hashajto ugy tudom tilos terhesseg alatt. Legalabbis a dokim megtiltotta, de olvastam is rola.
2011. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Laevolac szirupot lehet szedni kismamáknak és kisbabáknak is!nem gyogyszer csak cukros szirup!nyugodtan használhatod nekem a dokim azt mondta de szerintem heti 2 alk bőven elég a széklethez
2011. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jesszus, én mindennap laveolacot iszom, hogy tudjak kakilni. Nekem a doki azt mondta, hogy ne legyen kemény széklet, ne erőlködjek a wc-n, mert az árt. Gond lenne mindennap inni? Nekem ő javasolta, de nem mondta, hogy nem ihatom mindennap.

33. hetes kismama

2011. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányok, én nem a Laevolac-ra írtam, hogy nem szabad szedni (nem ismerem, nem tudom). Hanem a hashajtó Guttalaxra, erről tudom, hogy nem szabad, legalább is az orvosom nem engedte. Az egyetlen beavatkozás, amit megengedett az a glicerines kúp. De végül nem használtam, mert helyreállt minden. 1-2 hétig szenvedtem nagyon, de végig odafigyeltem a táplálkozásra, amit előttem is írtak, sok kefír, gyümölcs, szilva, stb. És meg volt az eredménye.
2011. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!