Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy legyen? Érdemes szülésznő...

Hogy legyen? Érdemes szülésznőt fogadnom? 36 hetes vagyok, második baba, első császár. Most befordult, de folyton forog, valamint a hegem is szúr néha így 50-50% hogy császár vagy sem.

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy természetes szülés lesz. Az első progis volt mert faros volt a lányom, nem is fogadtam akkor. De most? És ha megint császár? Akkor felesleges a szülésznő. Dokim van, de szülésznőre nem készültünk anyagilag. Ti mit tennétek?
2011. jan. 25. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a helyedben, nem fogadnék szülésznőt. Mikor én szültem, az ügyeletes szülésznőhöz kerültem, nagyon kedves és rendes volt velem, sokat segített, utólag adtam is neki pénzt. Majd szülés után el tudod dönteni, hogy mennyit tettek érted, a babádért.
2011. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megszültem volna simán az első faros babát, meg ezt is. De mi nem vagyunk a helyedben...
2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ.

Második, nem arra voltam kíváncsi hogy hogy szülnél, hanem arra hogy FOGADNÁTOK-E ILYEN ESETBEN SZÜLÉSZNŐT!!! A kettő NEM ugyan az!!!!! Ha bunkó vagy, tartsd meg a választ magadnak!!!!

2011. jan. 25. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan miben is voltam bunkó?

Hiába keresem a bunkóságot, nem találom. Neked is szép napot egyébként.

2011. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam császárral született, mert a 41. héten sem akart kibújni, az eredményeink meg már romlottak. Akkor fogadtam orvost is és szülésznőt is. Jó volt így is h volt sznőnk, DE!!! azóta anyagilag sajnos romlott a helyzetünk és ha nem esik egy nagyobb összeg az ölünkbe, akkor most sajnos nem fogunk fogadni. Ugyanott fogok szülni, sikerült kiismernem az összes szülésznőt, mert 2 hétig bent feküdtem, mindegyik nagyon aranyos és segítőkész volt. Szerintem ha anyagilag nem engedhetitek meg magatoknak, akkor ne fogadjatok. Viszont a dokit vhogy ki fogjuk spórolni, mivel az 1. császár volt, ő ismer teljesen, így nem lennék nyugodt ha máshoz kerülnénk.
2011. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!