Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebbe a honapba kétszer is...

Eva0822 kérdése:

Ebbe a honapba kétszer is hánytam hányingerem volt. Fáradékony vagyok nem értem mi lehet a baj.3 hetes terheséget lát a doki a teszt kimutatja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 01:11
 1/8 A kérdező kommentje:
lényeg h dokinál voltam hüvelyi ultrahangon megvizsgált babát nem látott teszt negativ DUPHASTON 10 mg filmtablettát irt ki félek elszedni görcsöket okozhat??menszeszt okozna
2011. jan. 26. 01:13
 2/8 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatója szerint ahogy olvastam és értelmeztem a "megtapadást" segíti. Én Utrogestant szedtem a 12.hétig végéig,mert volt egy kis barnázásom.


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=duphaston

2011. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
barnázás mitől van
2011. febr. 10. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Én magára a barnázásra kaptam az Utrogestan-t, hogy jól megtudjon tapadni a baba és ne menjen el. Miután abbahagytam a 12.hét után a szedésést el is múlt a barnázás.
2011. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap fogyot el a dupaston amit ki irt 3x1 naponta 5 napig.. tegnap barnás folyásom volt.. egész héten fájt a derekam meg szurt a hasam élesen bele nyilalt..ma megjött sok volt reggel és nem élénk piros hanem sötét vörös az igaz h lasan ugye bár 2honapja nem menszeszelek 18 vagyok más azt mondta h nem lehet peteérés kimerülésem v valami ilyesmit mondtak..és csomos alvadt dbok vanak.. forduljak orvoshoz
2011. febr. 10. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz!!!!!!
2011. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akor most csak a megtapadást segiti?? mert nekem állitolag a doki h nem jött meg multhonapban a menszeszem ara irta ki a duphastont .. akor most mi van már nincs menszeszem csak barnázásom.. akor ez a tabi multifunkcionális?
2011. febr. 14. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy "multifunkcionális" lenne. Igen a megtapadást segíti elő. Szerintem arra, hogy megjöjjön a menszeszed (peteérésed legyen) Clostibegy-t kellett volna adni. Fordulj orvoshoz és kérdez rá,hogy akkor most mi van?!
2011. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!