Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell tenni, ha kórházba...

Mit kell tenni, ha kórházba teljesen jó eredményeket mérnek, és otthon viszont nagy az eltérés? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Bekerültem kórházba hypertoniával, dopegytet szedek, és mióta kórházban vagyok, tökéletes a vérnyomásom.Volt nektek ilyen?Innetől honna tudjam hogy mikor van baj?
2011. jan. 26. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy vérnyomásmérőt!Nekem pont fordítva van, ha a védőnő méri tanácsadáson baromi magas/nemcsak nekem/, én meg itthon napi 3x és tök jó.Ha megyünk valahova ott is megmérem, hogy nem-e az én mérőm a rossz.De lehet tényleg fehér köpeny szindrómám van.Szóval ne sajnáld rá azt az 5-10ezret, és mérd rendületlenül mindig.Ha magas akkor meg kórház azonnal!Jaj, te szegény :-)
2011. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van vérnyomás mérőm, és van hogy egyezik az eredmény a kórházzal mértel, amikor rámérek, és van hogy a kórház 120 at mér az enyém meg 175- öt, akkor mi a fenét tegyek?
2011. jan. 26. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, hát szerintem menj el a védőnőhöz vagy dokihoz,és mérje meg először ő az övével és rögtön te meg a tiéddel.Akkor megtudjátok, hogy mennyit csal a tiéd.Bocsi, de nincs jobb ötletem!
2011. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!