Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények Dr. Nagy László...

Vélemények Dr. Nagy László szülész-nőgyógyászról (Bp: Bajcsy, Pillangó park)?

Figyelt kérdés
Minden dolog érdekel.. köszi
2011. jan. 27. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nem Ő van Szfváron ,ugye?Mert a Fehérvári a 37.uh észre kellett volna venni e h gond van a kisfiammal meg velem,és nem szólt 40.hétnél szültem.
2011. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos igen,ha ő van a fehérváriban is,akkor szörnyű a véleményem nekem is!!!
2011. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nem tudok róla, hogy ő székesf-is lenne. vagyis tuti nem
2011. jan. 27. 21:53
 4/7 orsi1985 válasza:

A Székesfehérvári Nagy László dr. biztosan nem azonos a Bajcsyban rendelővel! Anyukámtól tudom, hogy már engem ő nézett ultrahangon, ez pedig 1984-85-ben volt!

Ahogy utánanéztem, a Bajcsys doki sokkal fiatalabb.

A fehérvári doki (egyébként kettő van ilyen néven, de az idősebbik hetven éven felüli és soha nem ultrahangozott) olyan ötvenes pasi és a környék véleménye szerint profi az ultrahangban.

2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az én véleményem az hogy ő nagyon jó orvos. Én már több mint 9 éve hozzá járok. Nagyon rendes, figyelmes ügyes. Én továbbra is csak hozzá járok mert nem bízom más orvosokban.

26 éves L

2011. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hello, esetleg van olyan, aki nála szült? Mármint a 35 éves fiatal budepesti dokinál a Bajcsyban?
2012. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nála szültem, és nagyon kedvelem! :)
2014. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!