Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március elejére kiírt kismamik...

Március elejére kiírt kismamik! Mi forog mostanában a leggyakrabban a gondolataitokban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:52
 1/7 szucs oliver ***** válasza:
100%

egyre jobban félek a szüléstől...:)

És már nem tudok régóta aludni.

És Te?

2011. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a végére vagyok kiírva, de azért magaménak éreztem a kérdést, ha nem baj. :)


Legjobban a koraszüléstől félek, vagy attól, hogy elkezd szivárogni a magzatvíz én meg nem veszem észre.

2011. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekem az előkészületeken jár az agyam folyamatosan. Ma kezdtem el (félig) összepakolni a szülőtáskát. Jó pár dolog még hiányzik. Jövő héten nagytakarítás, és csak utána jön a babaruhák mosása - vasalása. Félek, hogy nem leszek kész.


34 hetes km

2011. jan. 27. 19:19
 4/7 zsana0 válasza:

Sziasztok

Én márc.17 ére vagyok ki irva.

Én már a szüléstöl pánikolok,pedig nem az első baba.

2011. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én március 20-ra vagyok kiírva, de lehet, h jövő héttől be kell feküdnöm a kórházba. Úgyhogy én azon gondolkodom, hogyan fogom berendezni a babaszobát és kimosni a babókám ruháit, ha esetleg szülésig nem jöhetek haza. Anyósom szívesen megcsinálja, de én szeretném.:-(
2011. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Márc.17-re vagyok a lányommal én is kiírva.Budapest.

2.terhesség.

És attól félek én is,hogy be indul idő előtt a szülés,mostanában olyan fura érzéseim vannak.Semmi nincs még összepakolva...

És nagyon rosszul alszom napok óta!Későn fekszek (éjfélkörül),és korán kelek (4és7 között)!!

Üdv.

33hkm

2011. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok én 35+5hetes vagyok, február 28-ára vagyok kiírva, de február 22-én szülök programozott császárral....(nyitott gerincem van)

Én már azon gondolkozom, hogy fogom öltöztetni, és szoptatni.

Az aggodalmak már elhalványultak, már befejeztük a babaszobát, pedig babonából csak 28 hetesen kezdtünk hozzá. Hó elejére meglett minden holmi, bár 90%át kaptuk (használtan).

Egy hete kb. befejeztem ennek a 3gyermekről "lemaradt" ruhának a mosását, válogatását, vasalását, és már be is pakoltam

Azóta jobban alszom, nem riadok fel rá, hogy mi lesz ha korábban jön, és nem lesz pl. pelus, vagy nem lesz kimosva az összes kisruha.....

Érdemes mindent befejezni, úgy könnyebb.

Legnagyobb aggodalmam még egy hete az volt, hogy ugye nem veszik el éjszakára tőlem, de az orvosom azt mondta, hogy bár nem lesz hozzá kedvem szerinte , de nálam maradhat.


Minden jót nektek!

2011. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!