Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Nagy Zoltán szülész...

Dr. Nagy Zoltán szülész nőgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényeges információ lenne, a város vagy a kórház megnevezése, mert gyanúm szerint több ilyen nevű nőgyógyász is van az országban.
2011. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Győr, Petz Aladár kórház. Orvost kell váltanom, mert az én nőgyógyászom, már nem vállal kismamákat.
2011. jan. 27. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

(Remélem egy orvosról beszélünk, 50 körüli, magas, fekete-őszes hajú, szemüveges. Ha jól tudom Győrben csak Ő van Nagy Z.)

Én hozzá járok, már kb. 6 éve. A kisfiamat is nála szültem, most is hozzá járok!! Én nagyon "szeretem"!! Természetesen megvannak a rigolyái, sok érdekes és hasznos dolgot mond el...ha nekem problémám volt bármikor (hétvégén, este..)bármikor felhívhattam vagy vissza hívott és hasznos tanácsokkal látott el! Sokan nem szeretik, mert kicsit nyers tud lenni a modora, de csak miattad és a baba miatt mondja el az "utasításait"!! Én csak jó dolgokat tudok Róla mondani!!!!! Remélem jól döntesz, jó babavárást!!

2011. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!Nekem szimpatikus orvosnak tűnik , tanácstalan vagyok, hogy kit válasszak.

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy neki van ultrahang a rendelőjében?

2011. jan. 27. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Van neki egy uh-ja, de nem szokta használni nagyon, engem csak a terhesség megállapításánál uh-zott meg, hogy jó helyen van e a baba. Azért írd meg majd kit választottál! További szép napot!
2011. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, szerintem Őt fogom választani. Ugye a Nagy Imre úton rendel? A rendelési időben lehet hozzá bejelentkezni?

Nagyon köszönöm a segítségedet!

2011. jan. 28. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn és csütörtökön rendel kb. 3-kor kezdi és nem kell bejelentkezni, érkezési sorrend, de érdemes időben menni, mert nagyon sokan vannak nála! Kíváncsi vagyok az első benyomásodra! Szép napot
2011. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!