Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap teszteltem pozitívat....

Tegnap teszteltem pozitívat. De azért ma reggel is csináltam reggeliből egyet. De ami megijesztett, h néhány pici csepp vér volt benne. Azóta se meg az előtt se láttam ilyet. Ugye ez nem jelent nagy bajt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:51
 1/2 anonim válasza:
Nem,elvileg nem jelent.A terhesség első 2 hónapjában tapasztalhatsz egy pár csepp vért,de annál többet már nemigen.Azért keress fel egy orvost,mert ő tud igazán meg nyugtatni :)
2011. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Meg szeretnélek nyugtatni, pár csepp vér teljesen normális :) Ilyenkor a blastocysta egyre mélyebbre ássa magát a méhfalban, és közben felsérti a kisebb ereket, ezért fordul elő a vérezgetés. Csak akkor van probléma, ha nagy mennyiségű (élénkvörös) vér távozik.
2011. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!