Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfoganhat-e a baba rögtön...

Megfoganhat-e a baba rögtön az első fogamzásgátló gyógyszer-mentes hónapban?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom szerint olyan enyhe hormontartalmú készítményt szedek, hogy akár a gyógyszer befejezése után is rögtön állapotos lehetek. Történt már valakivel hasonló? Tényleg előfordulhat, hogy ilyen gyorsan megtörténjen a csoda:)
2008. jan. 28. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elöfordul.Mst már tényleg van nagyon enyhe hormontartalmú gyógyi.Szorítok.
2008. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Már volt egy fiam, amikor egy kistesót szerettünk volna neki, abbahagytam a fogamzásgátlót, akkor még menstruáltam, utána már nem, mert babát vártam!
2008. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2008. jan. 28. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem is így volt. Abbahagyta, következő ciklusban babás lett.
2008. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a második hónapban lettem babás.Ki akartuk várni a három hónapot,és addig megszakítással védekeztünk...vagyis csak szerettünk volna:D
2008. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,abba hagytam a gyógyszert, és két hétre rá:-)))

14 hetes boldog kismama

2008. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. nálam gyógyszerszedés közben csúszott be a baba. pedig teljesen normálisan szedtem. a mai fogamzásgátlók olyan alacsony hormontartalmúak hogy semmi baja nem lesz a babának ha nem telik le a 3 hónap.de azért ajánlott megvárni.az én picurom eddig teljesen egészséges.szurkolok :)
2008. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én először gyógyszer mellett maradtam terhes(rendesen szedtem,nem volt hasmenésem sem).Másodszor a harmadik honapban miután abbahagytam.Viszont van akinek csak fél év után jött össze.Lehet összejön rögtön,de szerintem próbáld meg úgy felfogni,hogy majd csak pár hónap múlva esel teherbe.Az nagyon rossz,amikor várod,hogy megjön e,figyeled nincs e tüneted,esetleg mivel szeretnéd,hogy legyen,így akaratodon kívül tüneteket is produkálsz,aztán kiderül,hogy semmi.Ha meg mégis az első hónapban sikerül,az nagyon kellemes meglepetés olyankor!:)
2008. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!