Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok egy "kezdő" anyukának?

Figyelt kérdés
Valami klassz, design-osat, és legyen hozzá alapból hordozó. mózes nem fontos. nektek melyik tipus vált be? Linkeket is várok.
2011. febr. 1. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van de ez nincs magyarországon

[link]


külön a hpordozót is rá lehet tenni. elég könnyü és nekünk fontos volt hogy elöl kiskerék hátul nagykerék, mert városban megyek vele, bevásárolni, így nagyon egyszerü akár egy kézzel is mozgatni, tolni. a hátso nagykerékkel meg azért ha erdöbe megyünk is egyszerü tolni.


nekünk a kemény mózes is fontos volt mert féléves koráig nem teheted sima babakocsiba, és mivel elsö emeleten lakunk, így lent hagyom a vázat és csak a mózest viszem magammal. ha bevásárolni megyek akkor bedobom a vázat a csomagtartóba és mikor az üzlethez értem ráteszem a hordozót. de mivel a párom a legjobb hordozót akarta így nem a sajátját vettük, hanem römer hordozóval is kombinálható.


fontos volt hogy a rendes sport része telejesen dönthetö legyen.


szóval ne a designt nézd hanem hogy jóminöségü és praktikus legyen a számodra, mert gondolom nem fogod évente váltani mint a telefonodat.

2011. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

RED CASTLE SPORT 3 kerekűt. [link]

Mondjuk én használtan vennék egyet inkább, mert így kicsit drága. Az elsőt kaptam, semmivel sem volt összehasonlítható. Szinte magától gurul, mindenen átmegy, csupa kényelem. Babának is, nekünk is. Hatalmas hely benne tárolni, városba és kirándulásra is a legtökéletesebb.

2011. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby Point V3 van, nagyon szeretem. Könnyű tolni, első kerekei bolygósak, de lehet fixálni is. Én bolygósan szeretem, mert úgy könnyebben tudok vele kanyarodni, de a hepe-hupákon is át tudok vele menni. Nem olyan könnyű a súlya, bár nem is nehéz. Lányom elfér benne, még így télen is, sok réteg ruhával, szóval tágas.

Ez hasonlít a Pierre Cardin PS682-höz, nekem az is bejön.

Itt van pár link:

[link]

[link]

2011. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk ilyen van Maxi Cosi Mura 3-om nagyon szeretjük de időbe telt mire rátaláltunk:-) nagyon stabil, jól rugozó, terep kocsi, viszont akár a Matizom csomagtartójába is befér szétszedve! a fiam imádja és én is, mondjuk nálunk a desing és a minőség is fontos volt! Maxi cosi Cabrio hordi passzol rá! ha nem kell lépcsőznöd vele csak ajánlani tudom!

[link]

2011. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

swift-be befér

2011. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző

nem értem, azt "fél évig nem teheted sima kocsiba dolgot"

ilyen nincs, ,ami vizszintesre dönthető, az jó, nem kell feltétlenülmózes, én nem is akartam

amit belinkeltem vízszintesi dönhető, újszülött szűkítóvel


az én lányom egyébként 6 hósan felült

2011. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.


[link]


Mivel a másodikon lakunk, és nincs lift, jó választásnak bizonyult. Könnyű, szétszedhető, minden van hozzá, és jól is néz ki. :)

2011. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!