Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok! 2...

36 hetes kismama vagyok! 2 napja lejött az aranyerem. A 36 hét alatt volt már 2-szer, de ennyire még nem! Nagyon fáj mikor megmozdulok! Kinek mi segített eltüntetni hamar?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak a Reparon kúp mulasztotta el, pedig én aztán tényleg mindent kipróbáltam! Használtam kenőcsöt is hozzá.

100%-ig nem múlt el (úgysem fog már szerintem szülés utánig), de sokkal jobb és már nem fáj egyáltalán.


Próbáld ki!

40 hetes km

2011. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is azt használom,de most nem érzek semmi javulást!
2011. febr. 3. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Hemorid krémet használtam, mert sírtam már minden állásból leüléskor, de az ágyban való megfordulástól is... Ez mikor bekenem elkezdett csípni, majd melegnek éreztem, de kb 3 bekenés után, fél nap leforgása alatt elmúlt a fájdalom. Ez volt a 30.héten, azóta se a szülés után, se azóta nem fájt.
2011. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Mastu segített. Mondjuk nekem nem fájt még, csak érzékeny volt rettenetesen. De így 2 nap alatt el is tűnt, azóta nem is jött vissza szerencsére. De szülés utánra már be van készítve a krém, hátha.
2011. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TKI Ibolya ***** válasza:

Nekem nem jött ennyire elő mint neked de én az azulenol krémet használtam és jó volt.


34 hkm

2011. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem se segített semmi, 1x csak magától nagyjából visszahúzódott, a szülésre rendbe jött...na de a szüléstől aztán úgy kijött, hogy hajaj, arra készülj szerintem, mert ha hajlamod van rá, akkor tuti kijön, de kb. nekem 2-3 hét múlva visszament.

jobbulást!

2011. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első trimeszterben és a szülés után volt pokoli.

Az én tuti receptem: Hemorid kenőcs+Sperti kúp+Hamamelis c9-12-es homeós bogyó napi 2*5 golyó

2011. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!