Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudnék szerezni a...

Honnan tudnék szerezni a olyan babanaplót (terhességi naplót), amibe NEM a baba első éve a lényeg, hanem a terhesség?

Figyelt kérdés
Olyan amibe az uh-kat, vizsgálatokat lehet beleírni, meg hogy mikor rugott először, mikor csuklott...
2011. febr. 4. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Készits egyet magad. Olyan jókat lehet kapni, de választhatod ki a dizájnt, méretet, stb...papír-írószerboltban kapható üres, sokféle.
2011. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Libriben és a Brendonban láttam.

[link]

[link]

ilyesmik

2011. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked nem adott ilyet a védőnőd??? Én kaptam ilyet, UH-s képeket is bele lehet ragasztani, meg hogy mikor rúgott először, +vezetni lehet benne, hogy mellfeszülés mértéke, émelygés mértéke stb...
2011. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Adnak ilyet mostanában a védőnők? De jó! :)
2011. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De ezekbe írni is lehet? Megtaláltam ezeket én is, de szerintem ezek csak leírják, hogy mi történik a 9 hónap alatt, nem beleírós napló... de be fogok menni megnézni! Köszi!


A védőnőtől nem kaptam semmi ilyesmit, pedig de jó lett volna...

2011. febr. 4. 11:47
 7/11 anonim ***** válasza:
11:39-es vagyok. Kérdezz rá a védőnőnél, nekem automatikusan adta, de pl. terhesgondozáson is minden kismamánál van, meg szoktuk nézegetni egymásét, szóval nem csak én kaptam.
2011. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

11:39


Hova jársz terhesgondozásra?

Nem tudnál róla képet készíteni? Hogy tudjuk, mit kérjünk, már, ha kapunk. :(

2011. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet bele írni is, én az egyik bnőmtől kaptam mikor terhes lettem. Brendonba vette és végig lehet vezetni.

A Simó Tímeás van meg nekem.(lila)

2011. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simó Tímea: Pocakos Napló van nekem.Ebbe tudsz írni ragasztani:)
2011. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!