Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek? 1 hete meg...

Segitenétek? 1 hete meg vagyok fázva. Mindennap megmértem a lázam. Mindig csak 36 körül volt! 35.8, vagy 36.2! Persze örülök, hogy nem lázasodam be. DE normális ez, hogy ennyire alacsony a hőm?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Digitális lázmérő?azoknál,ha merül az elem akkor mérhet pontatlanul.A normális testhő 36,5 egy egy tized eltérés még oké,de 36 alatti érték az nem.szerintem cserélj elemet.és ha úgyis annyit mér,akkor esetleg próbálj meg egy másik lázmérőt is.
2011. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Körülbelül egy hónappal ezelőtt én is így voltam,nem ment fel a hőm 36-ig.Annyi volt mint Neked!Aztán amikor már jobban voltam nagyjából 36.6 volt,ami nálam a normál testhőmérséklet!Ne ijedj meg szerintem! 35h km
2011. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyan így vagyok én is.

olyan 35.5-35.8 között mozog a hőm.

a torkom féj, köhögök, és az orrom is be van dugulva.


jobbulást!

2011. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!most egy kicsit megnyugodtam.Olyan ilyesztőnek tünt a dolog. 29km
2011. febr. 4. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, ha digitális lázmérővel csipogásig méred. Azzal is 1O percig kell, akkor mér jól.
2011. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!