Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7,5 mm-es petezsák 5 hetesen...

7,5 mm-es petezsák 5 hetesen normális?

Figyelt kérdés
Dec.25-én menstruáltam utoljára,az hány hetes terhesség?Mi alapján mondhátták UH-n hogy hány hetes terhes vagyok?petezsák nagysága,vagy utolsó mensi?
2011. febr. 6. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Normális méret,és az utolsó mensi első napjától számítják ki.
2011. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem is december 25-én volt az utolsó, és most töltöttem a 6 hetet. Gratulálok!
2011. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató!Utolsó!Én 3-án csütörtökön voltam ultrahangon,ott mondták, hogy 5 hetes,7,5 mm-es a bébi.Előtte pedig csütörtökön aztmondták 4 hetes 5 napos,csak még nem látszott.Te voltál már dokinál?védőnőnél?vagy csak teszteltél,és még vársz?Akkor egy időben lesznek meg a picik nálunk?(kb.)Neked mik a tüneteid?szió!
2011. febr. 6. 21:21
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia! Múlt héten hétfőn voltam ultrahangon, akkor már látta a petezsákot. Két hete még nem látta, azt mondta még kicsike. Azt viszont nem tudtam meg mekkora, mert mikor oda akarta fordítani a monitort elment a kép. Így most várnom kell jövőhét keddig, akkor kell ugyanis mennem. Tüneteim eddig nem igazán voltak még, csak reggelente egy kis émelygés. Viszont a szagokra érzékeny vagyok és nagyon feszülnek a melleim. Már egy számmal nagyobbra kellett cserélnem a melltartót, pedig vékony a testalkatom.
2011. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de meg kerestem a papírt amit kaptam az ultrahangon, azon 9mm volt a petezsák.
2011. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó!Hány hetes vagy,vagy mikor volt utolsó mensi?Gratula!!!
2011. febr. 8. 09:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Az vagyok akinek dec 25-én volt utoljára, csak lemaradt . Bocsi
2011. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szia!És mikor voltatok UH-n?Én harmadikán,akkor voltunk 7,5 mm.De most lényegében hány hetesek vagyunk?Mert múlt héten 5 hetest írtak a papíromra,két hete pedig 4 hetes 5 naposat.Nálad eddig minden rendben zajlik?Tervezett bébi?írj,szia:Évi.
2011. febr. 9. 10:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! 31-én voltam ultrahangon, akkor 9mm-es volt a petezsák. Én most szombaton töltöm a 7 hetet. Neked is annyinak kéne akkor lenned. Köszi eddig minden rendben, leszámítva a hányingert és az émelygést. Szerencsére hánynom nem kellett eddig. Nálatok mi a helyzet? Tervezés? Hát mi úgy voltunk vele, majd lesz amikor összejön. Meg igazság szerint Clostyt szedtem már előtte két hónappal, mert nem volt rendszeres a menszeszem. Így kicsit meglepődtünk, de nagyon várjuk! Nálatok tervezett volt a baba? Szabina
2011. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát Én harmadikán voltam,és akkor volt 7,5 mm.Remélem ez nem túl kicsi.Jártam már úgy két éve, hogy nem fejlődött és elment.DE EZ MOST NEM ÍGY LESZ!Nekem iszonyat hányingerem van,szédülök,de nem baj mert legalább tudom,hogy a babától.Utrogestan hüvelykapszulát is kaptam,hogy megmaradjon.Tervezett bébi,mivel van egy pajzsmirigy betegségem,nem akartunk várni,hátha később esélytelenebb lett volna.Biztos ezért vagyok ennyire stresszes,hogy nehogy valami baj legyen.A neten mindenhol azt olvastam,hogy kb. ekkora a petezsák ilyen idős terhesen.Jövö hét csütörtökön ismét megyek, de akkor csak nőgyógyászhoz,nem UH-ra,pedig kiváncsi lennék mennyit nőtt.Szerinted már csak 12 hetes uh. lesz?Üdv,vigyázz magatokra.Évi.
2011. febr. 11. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!