Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van Danny Sport (DorJan)...

Kinek van Danny Sport (DorJan) multifunkciós babakocsija? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen babakocsink van... teljesen elégedett vagyok vele :-)))

Írd meg, hogy konkrétan mire vagy kíváncsi a kocsival kapcsolatban! Szívesen válaszolok!!!

Régóta nyüstöljük a lányommal (Ő 2009. októberi születésű) és most nyáron születik a tesó, Neki is ez a járgány lesz a "szekere" :-D


Szép babavárást Neked! :-)

16 hónapos kislány és 15 hetes pocakbébi anyukája

2011. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy!

Arra vagyok kíváncsi,hogy a mózesben kb.hány hónapos koráig fér el a baba,és hogy a sport része kényelmes-e, szerette-e a kicsi lány?És amit nem találtam sehol, hogy mosható-e a huzata, vagy csak a hordozónak? Neked milyen színű van és hol vettétek?

Bocsi a sok kérdésért, és köszi a segítséget!Boldog babavárást nektek is!!!

2011. febr. 8. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Na megérkeztem :-)

A Mózeskosaras részt a lányom kb. 5 hónapos koráig használtuk. Még ezután is elfért volna benne, de már nem volt hajlandó aludni a séták alkalmával, így gondoltam, akkor nézelődjön inkább :-) Ekkor cseréltük le a sport részre (ebben is szemben szeret velem lenni). A sport részt eleinte döntve (de nem teljesen vízszintesig) használtuk, aztán 7 hónaposan már tudott stabilan ülni, így feljebb állítottuk a támlát. Azóta 1 kezemen meg tudom számolni hányszor aludt el a babakocsiban, de ilyenkor megdöntöttem neki a támlát és felhajtottam a lábtartót így máris kényelmesebb lett :-)))

Úgy veszem észre, hogy nagyon szereti a gyerkőc ezt a babakocsit. Nem feszengett benne sosem, nem tiltakozott ellene és szemmel láthatóan élvezte/élvezi a sétákat (bár most már sokat sétál a saját lábán).

A kocsit a mózes résszel az első hónapokban mi sokat használtuk a lakáson belül is, mert imádott benne aludni (a bölcsőt meg utálta) :-)

Minden tartozéknak (hordozó, mózes és sport rész)leszedhető és mosható a huzata :-)))

Minden részhez van lábzsák, napellenző. Járt még hozzá táska, esővédő és szúnyogháló is.


Rengeteg babakocsit megnéztünk, mielőtt vásárlásnak adtuk volna a fejünket a férjemmel, de ebbe a babakocsiba beleszerettem ;-)

Mi 2009. augusztusában vásároltuk Nyergesújfalun (Komárom-Esztergom megye) a Fanni bababoltban. Budapesten élünk, de szüleim nincsenek messze Nyergestől és Anyum elcsalt, hogy nézzünk ott is körül. Ekkor már szemeztem nagyon ezzel a járgánnyal, de itt olyan jó akcióban volt akkor, hogy olcsóbban vettük meg, mint a Budapesti legkedvezőbb ár. Azért volt leakciózva, mert a boltban már ott volt belőle az újabb típus. Megnéztem azt is, de a hordozója dög nehéz volt (még gyerek nélkül is!) és a huzata sem volt olyan jó anyag, mint a választott modellnek... egyéb dolgokban nemigen tért el a kettő!

A terrakotta színt választottuk, ez elég unisex és amúgy is tetszik :-)

Ezen a linken meg is tudod nézni, mindjárt a legfelső!:

[link]


Viszont van pár szempont, amikor nem ajánlom ezt a kocsit (vagyis semelyik ilyesmi típusút sem!). Ha emeletre kell cipelni és nincs lift... mivel azért van súlya!

Szerintem rendszeres tömegközlekedés esetén sem szerencsés választás. Valamint ha kicsi az autótok és gyakran szeretnétek magatokkal vinni a babakocsit (itt már főleg a sport részre gondolok, mert ugye a vázra a hordozó is rátehető!).

Nálunk az első kettő kritérium nem volt szempont, de sajna az autónk pici, ezért vettünk egy kis esernyőkocsit a nagyobb kirándulásainkhoz... amit viszont kár volt, mert a leányzó utálja :-((( Így ha hosszabb kirándulást tervezünk, akkor a kötős kengurut (mei tai)visszük és megy a csaj Apa hátára (pocakbébi előtt én is imádtam hordozni is!).


Még annyit írnék, hogy mi természetesen a második babánál is megtartjuk ezt a babakocsit. Testvérfellépőt nem veszek, csak majd bedobom a kocsi kosarába a mai tait és, ha nagyon elfárad a nagylány, akkor a hátamra veszem.


Remélem minden kérdésedre sikerült válaszolnom :-)

Ha valamire kíváncsi vagy még, akkor írj nyugodtan!!!


Könnyű szülést és jó egészséget Nektek! :-)

16 hónapos kislány s 15 hetes pocakbébi anyukája

2011. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a részletes és kimerítő választ!!!

Nagyon sok babakocsit néztem már én is,bár még csak neten, élőben még nem láttam őket.De így neten ez tetszett a legjobban!Szerencsére mi vidéken lakunk egy kisvárosban, így nem kell vele tömegközlekednem és cipelni sem emeletre, ugyanis kertes házban élünk.

Bár a kocsink elég kicsi(Citroen C3), de lehet hogy azt a kengurus megoldást fogom én is választani!

Mégegyszer köszi mindent, jó egészséget kívánok nektek!

2011. febr. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!