Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+5 hetes terhes vagyok,...

37+5 hetes terhes vagyok, babám eddíg olyan hiperaktív volt, mint 24 hetesen. Ma alig mozgott?

Figyelt kérdés
Ma alíg mocorgott.Úgy kell bekopognom,hogy jól van-e.Szerdán megyek nst-re,az kimutatja,ha valami baj van?Vagy más is volt így terhesség vége felé,hogy hirtelen "belassult " a babája?Kezdek aggódni.Most is hiába löttyöltem a hasam,csak akkor mosorgott egy kicsit,mikor hideg testápolóval kentem a hasam.
2011. febr. 7. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,már nincs helye és azért mocorog alig a baba.Nekem minegyiknél igy volt és halálra aggodtam magam.De ez természetes.Ilyenkor már sokat alszanak.3 gyermekét váro anyuka
2011. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ez megnyugtat,csak hirtelen állt le,ezért ilyedtem meg.
2011. febr. 7. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Semmi baj, ahogy az első válaszoló is írta, fogy már neki a hely odabenn, így a mozgástér csökkenése miatt kevesebbet is mozog :)
2011. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég keveset mozgott most az elmúlt 2 napban, még csak 34 hetes. Elvileg már a helye is fogy, meg ráadásul a front is hathat így rá.
2011. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Holnap töltöm a 38. hetet. Nekem ma is sokat mozgott, de Ő alapban ilyen az első babám is még az utolsó nap is ficánkolt.

Viszont nem kell aggódnod szerintem, hiszen mi sem mozgunk minden nap egyformán. Lehet ma másképp fordult és befelé mozog, amit nem érezel, vagy épp pihizik. A lényeg hogy azért érezd egy kicsit is minden nap. Meg persze helye sincs már nagyon.

:)

2011. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén 38 hetes vagyok, az én kislányom sem volt túl aktív. Párszor én is meglötyögtettem a pocimat, hogy minden oké-e odabent. :) Valószínűnek tartom, hogy a front miatt is van. Csak mert amikor a férjem krémezte a pocimat, akkor meg beindult a bébi, alig akarta abbahagyni. :)
2011. febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan jó ez a fórum!!!

Én is tettem fel ilyen kérdést kb. 3 éve, hogy 36 hetes babámat kb. két órája nem érzem mozogni.

Hasonló válaszokat kaptam!

Mikor bementünk a kórházba, annyit tudtak megállapítani, hogy a bab nem él.

Pedig egészséges volt, csupán a köldökzsinór tekeredett rá, azért nem tudott mozogni olyan sokat.

Úgyhogy ilyenkor menni kell!!!!!

2011. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a baba nem él.
2011. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!