Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásol valamit, hogy a...

Befolyásol valamit, hogy a hátsó vagy a mellső falon tapad meg a méhlepény?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok rá:) az első terhességemnél hátul tapadt meg most meg elöl.
2011. febr. 7. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindegyik,de nem volt külömbség a terhességeim alatt.Igy hát fogalmam sincs
2011. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

[link]

2011. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első nekem is hátul tapadt, második elöl. Semmit nem befolyásolt nálam.
2011. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Sok mindent, és annak az ellenkezőjét is olvastam ezzel kapcsolatban. PL: hogy hátrány császárnál, meg hogy nem is az. Talán később érzed a babát mozogni. Állítólag többször előfordul, hogy vérezgetsz, valaki szerint tornázni sem lehet vele.

De kb mindegyik megállapítás olyan lehet, mint a csúcsos has fiút jelent....

2011. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)!!
2011. febr. 7. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
barátnőmnek első fali volt, és neki azt mondta a doki, hogy nagyon vigyázzon, nehogy megüsse a hasát, mert bevérzik a méhlepény, és megfullad a baba. gondolhatod milyen ideg lett, mikor 8 hónaposan az öregasszony nem bírta kivárni a buszon, amíg megveszi a barátnőm a jegyet, és szó szerint a sofőrre lökte őt, mert el akart menni mögötte.
2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De azért azt ne felejtsük, hogy a mellsőfali, meg az elől fekvő messziről nem ugyanaz!
2011. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudtam, hogy van különbség, bocsánat. nekem hátsó fali volt.
2011. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!