Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek szintén egész nap...

Akiknek szintén egész nap hányingerük van, és mindentől kajaundoruk, mit esznek?

Figyelt kérdés

Én mindentől rosszul vagyok,már csak ha ránézek a kajára.

De azután azért vagyok rosszul,mert üres a gyomrom....de mit csináljak,ha semmi nem megy le?

Már annyira el vagyok keseredve.

7+4 hetes kismama


2011. febr. 10. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyedül a csokis müzlit tudtam letuszkolni a torkomon ennyi idős terhesen. Abból is 3-4-5 evőkanálnyit egyszerre,több nem ment. Én is majd behánytam a hütőbe,minden alkalommal amikor kinyitottam.
2011. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Natur tepsis pattogatott kukorica.

Csemege uborka leve, töménytelen mennyiségben.

2011. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sokkal rosszabb, ha kiürül a gyomrod. nekem ilyenkor a gyümölcsök, kekszek, piritós magában, zacskós leves, meleg tea, ilyesmik estek jól. illetve azt is megfigyeltem, hogy folyadékot se szabad éhgyomorra inni, mert az is fokozza a hányingert. tehát előbb enni és utána inni. soha se hagyd, hogy a gyomrod üres legyen, mert annak csak rossz vége lesz.
2011. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sima vagy kacsazsíros pirítós, rántotta magában kenyér nélkül. Azt is csak nyámmogva nagyon lassan tudtam enni. Többször ettem pár falatot, amellett is fél órákat ültem. Sós kréker, popcorn. Kitartás, emlékszem milyen rossz volt...
2011. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én már a pirítóstól és sós kekszektől is rosszul vagyok,már ha a számhoz veszem attól.

Ráadásul most hasmenésem is van.

De tegnap semmi bajom nem volt,jól éreztem magam,most pedig legszívesebben elsírnám magam,annyira rossz...

Van egy másfél éves kisfiam is,akit így sokkal nehezebb ellátnom,főleg főzni neki,és etetni.

2011. febr. 10. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig gyakorlatilag vízen éltem, de még attól is forgott a gyomrom. Úgy erőltettem magamba az ételt, de alig maradt bent valami. 4 kg-t fogytam, szóval el tudjátok képzelni. A 12 héttől jobb lett, most 14 hetesen már tudok enni normálisan. Nekem semmi nem segített sajnos. Még a gyümölcs, ami úgy ahogy lement, de az is csak szigorúan a hűtőből, minél hidegebben.
2011. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is rosszul voltam mindentől,már ha rá gondoltam akkor is..nagy nehezen tudtam valamit letuszkolni a torkomon...az májkrémes kenyér,csemege uborkával volt...de valamikor az sem,csak sima kifli...tudom milyen szar..de előbb utóbb elmúlik.Én pl 10hetes vagyok és a 9.hét után enyhültek a tünetek.Nem mondom,hogy elmúltak,de nem annyira durvák.Most is undorom van,de legalább most nagy nehezen tudok enni.És ami érdekes azt bírom megenni és inni,amit eddig utáltam!Fel a fejjel..próbálj teát inni,sima kiflit,vagy kekszet!
2011. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg a kifli vagy zsemle kockasajttal az, amit meg tudok enni és utána sem leszek rosszul. De a hűtőt kinyitni sem bírom. Szegény 15 hós fiam is megsínyli, ebédre üveges babakaját kap, mert semmit nem bírok főzni. Szerencsére a férjem szívesen főz magának este, én meg addig bevonulok a szobába, hogy ne legyen hányingerem a szagoktól.

Nekem az ivás sokkal nagyobb gond.

8+6

2011. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak piritós, csak narancs, csak fagyasztott málna. Aztán persze ég a gyomrom.
2011. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Néha a krémtúró lemegy, de a hűtőből nem bírom kivenni, mert amint kinyitom az ajtót, hányok. Tonikot iszom literszámra, mert az jólesik, sőt, hányás után is rendbe teszi a gyomrom. De a kajával nekem is gondjaim vannak.
2011. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!