Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire sok a "pharmatex-baba"?

Nigra kérdése:

Ennyire sok a "pharmatex-baba"?

Figyelt kérdés
Több anyukától hallottam, hogy pharmatex mellett jött össze nekik a baba? Mondjuk én eleve nem tartottam biztonságosnak, és a nőgyógyászom is megerősítette, hogy csak az használja akinek nem baj ha becsúszik. Nektek mi a tapasztalatotok, mit hallottatok erről?
2011. febr. 10. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Mi mindig óvszerrel védekeztünk. Aztán a tv-ben hallottam a pharmatex hüvelykúpot. Ó, mondom de jó, kipróbáljuk, hátha kényelmesebb, mint az óvszer.

Ha hiszitek, ha nem, 2x védekeztünk vele összesen.

35 hetes terhes vagyok.

Először nem akarta párom a babát, mert hát ő nem így tervezte, meg ilyenek, de igazából a korban benne vagyunk, az anyagi hátterünk is elég biztosnak mondható, megtartottuk. Mostmár alig várjuk, hogy megszülessen, de kistesót nem így tervezünk az tuti.

2011. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12:45-ös az szép...2alkalomból :) jó babázást:)
2011. febr. 10. 12:50
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Első kommentelő vagyok!

Nekünk akkor sikerült a baba mikor 4-szer védekeztünk vele!Úgyhogy tényleg semmit nem ér és mikor mondtam a dokinak hogy mivel védekeztünk akkor azt mondta én vagyok azon a napon a 3. aki azzal védekezett és terhes

2011. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Mi tervezett babát várunk, de a baráti körben két pár is van, akiknek így jött össze a baba. Végülis bele van írva a tájékoztatóba, hogy teherbe lehet esni mellette, szerintem úgy vannak vele, hogy mossák kezeiket (mármint a gyártók). De nagyon sok ilyen sztorit hallottam.
2011. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Én már régóta használtam és sohasem lett baba. Az első hónapban, amikor egyáltalán nem használtuk, azonnal baba lett.


Be vallom viszont azt is, hogy én azért használtam, mert nem hormonális, nem gumi és természetesen utánaolvastam, tudtam, hogy milyen vélemények vannak róla, hogy állítólag nem biztonságos. Nem terveztük még a babát, viszont nagyon vágytam rá, ezért ezt a módszert választottam, reméltem, hátha becsúszik mellette, persze párom ezt tudta, nem a háta mögött gondoltam ezeket. Mindenesetre nekünk nem csúszott be mellette, szerintem biztosan használtuk vagy két évig is.

2011. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
nekem is pharmatexel sikerült 2 év után. szóval huzamosabb ideig tuti nem hatásos. ez annak jó akinek nem gond ha becsúszik
2011. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
78%
én a párommal 2 évig pharmatexel védekeztünk,nálunk nem volt gond:) bár nem tudtam hogy ilyen megbizhatatlan gyógyszer.de 3 hónapja már fogamzásgátlót szedek.
2013. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

szerintem a betegtájékoztatóba beleírhatnák, hogy csak. kiegészítő védekezésre jó... mi megszakításhoz használjuk.


Mielőtt megvettem, utánaolvastam a neten, már abból is lejött, hogy úgy nem véd, ha csak ezt az egy módszert alkalmazod.

2018. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!