Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem csináltattam meg 12...

Ha nem csináltattam meg 12 hetesen a kombinált tesztet (kifutottam az időből), az integrált tesztet meg lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Az úgy tudom 14-16. héten van.
2011. febr. 10. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már inkább a Négyes Tesztet ajánlják.
2011. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont holnap megyek az integrált első részére. Az első részre azt mondták, hogy 11.hét és 13 hét+6 napig informatív, legjobb a 12. hét. A második vérvétel, ha jól emlékszem, 15-18. hét között lehet, legjobb a 16.hét. Ezt a Czeizel Intézetben (Bolgárkerék utca) mondták. Eszerint is kifutottál már az időből?
2011. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, mindenféleképpen. Sajnos senki sem világosított fel. A nődokim (aki ráadásul magán orvos) nem is hallott ilyesmiről, csak annyit mondott, hogy csináltassam meg. De, hogy hol és mikor arról semmit nem tudott. :(

A védőnőm sem tájékoztatott, az körzeti kórházban sem mondtak semmit. Pedig szerettem volna elvégeztetni, hiszen van a családban értelmi fogyatékos gyermek.

2011. febr. 10. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:

15.héttől a négyes tesz van eszerint a leírás szerint. Én a Bolgárkerék utcába megyek, ez az Örsnél van. Hívd fel őket esetleg, mit ajánlanak. Én kombináltat kérdeztem először, de az integráltat ajánlották. Ha jól tudom, mindegyik 25ezer Ft.

A számuk: 06-1/ 273-19-13

2011. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A link lemaradt:


[link]

2011. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem megnyugodhatol mert én most voltam 12 hetes UH és azt mondta az orvosom hogy most ha megcsináltatom a kombinált vérvételes tesztet és + lesz akkor se tudnak majd csak akkor tenni valamit ha 16 hetes is pozítiv a legfontosabb az UH eredmények és én sem csináltattam vérvétetelt pedig nállunk csak 7000 ft
2011. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a 18.hétig meg lehet csináltatni. De ha sehogy se jön össze, akkor még mindig ott van a 18-19 hetes genetikai UH, ahol alaposan megnézik a babát.
2011. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14:44 válaszoló vagyok amit 12 hetesen pénzért csinálnak vérvételet azt megismétlik 16 hetesen és az minden kismamának kötelező.
2011. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!