Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Páromat beengedik velem a...

A Páromat beengedik velem a 12 hetes genetikai ultrahangra? (Nagyon szeretné látni a babát viszont aggódunk, hogy nem fogják beengedni részletek lent! )

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek a 12 hetes ultrahangra viszont a párom még mindig kórházban fekszik már majdnem 2 hete ugyanis deréktájon volt egy cisztája. Az lenne a kérdésem, hogy a kórházban (nem magánorvosról van szó) beengedik velem ultrahangra? Vagy felesleges megkérdeznem is?
2011. febr. 12. 22:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként magánorvosom van de azt mondta, hogy hozzá elég 2-3 hét múlva mennem, a kombinált tesztet viszont a kórházban végzik el!
2011. febr. 12. 22:28
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... Attól is függ, hogy hol laktok, melyik kórházba mentek. Nálunk - Kecskemét - a 12. heti ultrahang még eleve hüvelyi, de a hasira sem hiszem, hogy beengednék a páromat, fel sem merült ez bennem soha, mert olyan "SZTK-sak" a körülmények. Ráadásul még én sem láthatom a babát, a monitor úgy van, hogy az anyuka eleve nem lát rá. De ha olyan helyen laktok, ahol normálisabbak a körülmények, és nem hüvelyi ultrahangot csinálnak, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy bemehet a párod is.
2011. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán élünk.
2011. febr. 12. 22:43
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kár ezen még aggódni, mert a 12. héten nem fogtok látni a babából szinte semmit, annyira pici még, hidd el, lesz még alkalom párszor, amikor láthatja a párod. Ha gondolod, kérj esetleg fotót (bár azt sem sok helyen adnak), azon meg tudod mutatni neki, hogy nem maradt még le semmiről. Az én dokim pl. az ultrahanggal nagyon gyorsan végzett, rutinosan megnézte hogy fejlődik, hiába jött be a férjem, soha nem látott semmit, az elején meg ufószerű akármit vett ki a lányunkból :)
2011. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még nagyon pici de mindketten olyan izgatottak vagyunk és nagyon szeretett volna ott lenni. :) Én pedig nagyon szeretnék fotót de nem tudom, hogy kórházi rendelésen ha nem a saját orvosomról van szó akkor adnak -e fotót? Én nagyon szeretnék am! :)
2011. febr. 12. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:
olyan aranyos vagy, én ugyanígy voltam annak idején :) ezt még leírom, hogy amikor mi kaptunk fotót a tizenakárhanyadik héten, egész nap azt néztük, közben ha ma előveszem, semmi nem látszik rajta, nemhogy az arca :) Olyan az a fotó, hogy bármit bele tudsz képzelni, amit akarsz :) De ez így van jól, hogy izgulunk és kíváncsiak vagyunk. Menjetek el majd 4D-s uh-ra olyan 30. héttől, ott már nagyon aranyos, gyönyörű kisbaba forma.
2011. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. febr. 12. 22:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként annyit szeretnék még kérdezni, hogy nekem volt korábban hólyaghurutom, most nézte a védőnő a vizeletemet de azt mondja tiszta ... Viszont nekem előfordul, hogy fáj amikor pisilek, menjek urulógiára vele? Meg néha érzek ilyen nyilalást lefelé... Mármint a hüvelyemben. Az sem jelent gondot? Első baba szval eléggé félek minden apróságtól. :)
2011. febr. 12. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi Miskolcon élünk. A 12. uh itt hüvelyi és hasi is. Tb támogatott nem magán. Velem bejött a párom, nem szóltak érte. A monitort a méréckedés után felém fordították és mindent szépen elmondtak. A szívét is meghallgattuk, párom könnyekig meghatódott. Sőt amíg én öltözködtem ő a vizsgáló hölgyekkel nagyon jól elbeszélgetett. Már várja a kövi alkalmat, ahogyan én is. Úgy tűnik ez kórháza válogatja. Inkább kérdezd meg ott helyben.
2011. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok, a Sote I-en beengedték, hasi UH-volt, és kaptunk képet is. Tök jól látszott a gombóc feje, a gerinc kezdeményke és 4 apró bütyök, mint végtag. Tényleg kórháza válogatja.
2011. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!