Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet hallani egy farfekvé...

Hol lehet hallani egy farfekvéses baba szívhangját?

Figyelt kérdés
Kaptam a védőnőtől doplert azt figyelem vele ,hogy befordult e a baba !Én úgy gondolom,ha faros akkor köldök felett ha pedig befordult akkor köldök alatt,csak erősítsetek meg hogy jól gondolom?!
2011. febr. 14. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Jól gondolod.

De képzeld a múltkor hallottam ezzel kapcsolatban valamit, amiben tényleg van némi igazság, ugye ha valaki meghallja h a babája medencevégű fekvésben van és rögtön próbálja rávenni a babát, h forduljon koponyavégű fekvésbe. Na most nem véletlen az sem ha medencevégű , valószínűleg ilyen esetben rövidebb a köldökzsinór és ha nem így helyezkedne lehet nem jutna elég oxigénhez a baba.

Szóval nem biztos, h mindig az a jó ha koponyavégű.

2011. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, emlékeim szerint az enyém jobb oldalon, de köldök alatt volt hallható. És nem fordult meg, hiába szuggeráltam, viszont csuda rendes volt, mert simán, gyorsan, problémamentesen megszületett. (Mondjuk azóta is szeret mindent másként csinálni, mint a nagy átlag...)
2011. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első babám farfekvéses volt. 36 hetesen befektetett az orvosom a kórházba, ahol minden nap meghallgatta a nővér a szívhangot. Engem már mindig a sor végére állítottak, mert tudták hogy rám több idő kell. Mindig olyan nehezen találták meg, volt olyan, hogy azt mondták biztos befordult, mert ahhoz, hogy ott hallják a szívhangot nem lehet faros.

De mégsem fordult meg, a kis cseles, így császároztak.

2011. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!